Ginkūnų kapinių kolumbariume neliko laidojimo vietų

Redakcijos nuotr.
Šiaulių miesto Ginkūnų civilinėse kapinėse neliko laisvų laidojimo vietų kolumbariume.

Miesto infrastruktūros ir aplinkos skyrius skelbia, kad likusios laisvos nišos yra skirtos Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių skyriaus nariams. Šiaulių mieste urnas galima laidoti tik į kapavietę.

Miesto ūkio ir plėtros skyriaus vedėja Eglė Bružienė pakomentavo, jog jau anksčiau matė, kad laidojimo vietos baigiasi, tačiau papildomiems moduliams statyti lėšų skirta tik šių metų biudžete.

Skyrius pradėjo viešojo pirkimo procedūras. Bus perkami 8 kolumbariumo modulių statybos darbai. Tikimasi juos įrengti iki 2020 metų pabaigos. Juose atsiras 192 urnų laidojimo vietos.
 

Komentarai

Oho ?!    Pir, 2020-02-24 / 10:37
"likusios laisvos nišos yra skirtos Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių skyriaus nariams." Sovietmečiu, tai būtu buvę kompartijos komitetui, o dabar - politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių skyriaus nariams. Privilegijos net mirusiems, gėda, kas tai sugalvojo ir nusprendė ?!
suskinas    Pir, 2020-02-24 / 11:10
pingu plovyklos tos kapines. pries beveik 10 m buvo teigiama kad ginkunuose nebera vietu, reikia nauju dauksiskiu. praejo 10 m. ir dar ju nereikia, nors istaskytos kruvos pinigu
nu fainiai    Pir, 2020-02-24 / 11:11
va čia yra gera žinia - be problemų, sklandžiai ir greitai kuriamos ne darbo, o amžinojo poilsio vietos.
Jūs tuo tikite ???    Pir, 2020-02-24 / 13:02

In reply to by nu fainiai

Jūs tikite, kad tai bus pastatyta dar šiemet ??? Galiu derėtis, greičiausiai tai bus padaryta po 5 metų. Pamenu, kaip ir kiek metų buvo "statomas" dabartinis, jau užpildytas kolumbariumas. Nesidžiaukite, per tuos jo laukimo metus, susikaups tiek jo laukiančių urnų, kad jis bus užpildytas per keletą dienų ir vėl bus ta pati pasaka, kaip ir šiandien.
Paprastas žmogus    Pir, 2020-02-24 / 14:17
kažkam padarytos privilegijos, vietos stovi tuščios, net po mirties skriaudžiami eiliniai žmogeliai
O kas paneigs ?    Pir, 2020-02-24 / 16:57
Kas galės patvirtinti ar paneigti, kad paliktos laisvos kriptos, bus užpildytos tik polinių kalinių ir tremtinių urnomis? Ir nuo kada atsirado tokios privilegijos, kas jas sugalvojo, kas išduos leidimą patekti į tą rezervą? Tai paprasčiausias absurdas.
kelmiškė    Ant, 2020-02-25 / 14:46
Atvežkit urnas į Kelmę, stovi kolumbariumas beveik tuščias jau keli metai- priimsim.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.