S. Skvernelis apie stojimą į LVŽS: net nesvarstau

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.
Premjeras Saulius Skvernelis tikina, kad kol kas tapti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nariu tikrai nesvarsto. Pasak premjero, įvykęs LVŽS tarybos posėdis parodė, kad aukščiausią reitingą partijoje turintį Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį partija nori išmesti iš posto.

"Matote, šiandien situacija yra tokia, kad V. Pranckietis yra populiariausias ir didžiausią pasitikėjimą turintis LVŽS narys visuomenėje, ir partija tą savo populiariausią narį nori išmesti iš pozicijos. Bet čia yra partijos apsisprendimas ir partijos vidaus reikalas", – teigė ministras pirmininkas.
Premjeras patikino, kad stoti į partiją tikrai neketina, o ir dalyvauti kituose Seimo rinkimuose po LVŽS vėliava, pasak jo, dar kalbėti anksti.
Tuo metu paklaustas, kaip vertina Ramūno Karbauskio išlaikytą pasitikėjimą partijoje, S. Skvernelis teigė, kad apklausos dėl LVŽS lyderio rodo kardinaliai kitokį vaizdą, bet "valstiečiai" patys apsisprendė juo pasitikėti.
"Visuomenės apklausos rodo kitokį vaizdą, bet pati partija, bendruomenė pati apsisprendžia dėl savo lyderių ir kokius juos nori matyti", – teigė premjeras.