Vairuotojas padėkojo jaunoms policininkėms

Policijos nuotr.
Radviliškio rajono policijos pareigūnės Justė Popovaitė (dešinėje) ir Eglė Šulytė už pagalbą kelyje sulaukė vairuotojo padėkos.
Radviliškio rajono policijoje 12 metų dirbančiai Justei Popovaitei ir nė metų policijoje neišdirbusiai kolegei Eglei Šulytei teko ne kartą pagelbėti žmonėms. Šįkart šių pareigūnių pagalbos sulaukė jaunas ir nepatyręs vairuotojas.

Birželio 30-ąją į Radviliškyje dirbusių Veiklos skyriaus tyrėjų akiratį pateko priešpriešiais labai lėtai važiavęs sidabro spalvos automobilis BMW. Pirma mintis – automobilis patyrė eismo įvykį.

Pareigūnės privažiavo prie avarinėmis šviesomis žybsinčios jau sustojusios transporto priemonės. Jaunas vairuotojas buvo pasimetęs ir paaiškino, kad, važiuodamas iš Šiaulių į Radviliškį, stojo jau keletą kartų, nes dėl užvirusio aušinimo skysčio užkaista variklis.

Pareigūnės suteikė pagalbą. Jos pavėžėjo vaikiną iki artimiausios degalinės, kad šis galėtų nusipirkti aušinimo skysčio ir juo papildyti sistemą. Parvežusios prie automobilio, pareigūnės nepatyrusį vairuotoją instruktavo, kaip elgtis, kad šis nenusiplikytų iki virimo užkaitusiu aušinimo skysčiu, pasisiūlė iškviesti techninę pagalbą. Pasinaudojęs tyrėjų patarimais, jis susidorojo su problemine situacija ir laimingai pasiekė namus.

Jausdamas dėkingumą už suteiktą pagalbą, vaikinas Šiaulių apskrities policijos „Facebook“ paskyroje paliko žinutę: „Labas vakaras, norėčiau padėkoti Radviliškio miesto pareigūnėms Eglei ir Justei už pagalbą kelyje. Pareigūnės pastebėjo sunkiai važiuojančią mano mašiną ir nepasivargino privažiuoti bei paklausti, kas atsitiko. Kai paaiškinau, kad variklis perkaitęs ir bandau kaip nors važiuoti iki namų, kad neturiu artimųjų netoliese, kurie gali padėti, jos pasisiūlė padėti įsigyti aušinimo skysčio mašinai ir pamokė, kaip elgtis tokioje situacijoje. Labai ačiū!!!“

Justei Popovaitei ir Eglei Šulytei ši padėka labai praskaidrino darbo dieną ir pakėlė nuotaiką.

Komentarai

Hehe    Pir, 2020-07-06 / 09:39
norėčiau padėkoti Radviliškio miesto pareigūnėms... Tai ir rašyk - dėkoju Radviliškio miesto pareigūnėms....
kike    Pir, 2020-07-06 / 11:57
Baikit svaigti. Pamatė keistai važiuojantį, šiuo atveju lėtai, manė , kad neblaivus. Nu, sako, bus laimikis. deja. Na tada, ką jau darysi... Niekada nepatikėsiu policininkų gerumu.
Ta, kur buvo spaudos atstovė, gražesnė...    Ant, 2020-07-07 / 18:45
Ta, kur buvo spaudos atstovė, gražesnė...
Juozas    Tre, 2020-07-08 / 06:35
Vaikiną reikėjo pasiųsti išlaikyti teorinį egzaminą, vairuoti nori - o technikoj nenusimano. Vandens dapiltu ir važiuotų.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.