Pagerbta ilgametė Neįgaliųjų draugijos vadovė

Savivaldybės nuotr.
Ilgametei Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei už nuoširdžiai atliktą darbą padėkojo Šiaulių rajono vadovai.
Šiaulių rajono Kužių seniūnijoje Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė padėkojo ilgametei Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei, paliekančiai šias pareigas.

„20 gražių gyvenimo metų paskirta Šiaulių rajono neįgaliųjų bendruomenei – telkiant ir buriant rajono neįgaliuosius, organizuojant įvairiapusę ir labai reikalingą paramą ir pagalbą. Jūsų nuveikti darbai daugeliui rajono neįgaliųjų buvo ramstis bėdoje, ligoje, paguoda rūpesčių pilname gyvenime. Nesavanaudiškai praleistas laikas ir nuoširdūs, bendruomeniški darbai žmogaus gyvenimą daro prasmingu. Nuoširdžiai dėkoju už darbą ir laiką, kuriuos skyrėte Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai“, – sakė Šiaulių rajono meras A. Bezaras.

Kužių seniūnijos seniūnė J. Rudavičienė akcentavo, kad E. Kačinskienė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai paskyrė 20 savo gyvenimo metų: aštuonerius iš jų vadovavo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kužių padaliniui, o 12 metų vadovavo visai Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai.

E. Kačinskienės vadovavimo metu draugija rengė nemažai projektų ir gavo jiems finansavimą. Prieš keletą metų Šiaulių rajono savivaldybė, atsižvelgdama į sutelktą kolektyvą, rajono neįgaliųjų poreikius, skyrė draugijai mikroautobusą.

Vadovė atstovavo Šiaulių rajono neįgaliesiems ir nacionaliniu mastu.