Susidūrė trys golfai

Policijos nuotr.
Trijų „VW Golf“ susidūrimo metu sužaloti keturi žmonės. Dėl šios avarijos kaltas neblaivus vairuotojas.

Kovo 22 dieną, po 14 valandos, Radviliškio rajone, Velžių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje Panevėžys–Šiauliai, neblaivus (0,69 promilės) 44-erių vyras, vairuodamas automobilį „VW Golf“, nepasirinko saugaus greičio, įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „VW Golf“, kurį vairavo 21-erių vaikinas.

Negana to, į ką tik susidūrusius golfus atsitrenkė dar vienas „VW Golf“, kurį vairavo 23 metų vairuotojas.

Eismo įvykyje nukentėjo pirmojo golfo vairuotojas, kuriam nustatytas neblaivumas. Dėl patirtų traumų vyras gydomas Radviliškio ligoninėje.

Antrojo „VW Golf“ vairuotojas patirtus sužalojimus gydosi Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, o 16 metų šio automobilio keleivė gydoma Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje.

Trečiojo automobilio „Golf“ vairuotojas gydosi ambulatoriškai.

Komentarai

nu va    Ant, 2020-03-24 / 18:07
kuo daugiau trikojų ir dvikojų keliuose, tuo tik saugiau. O tas toks girtumas tikriausiai įtakos neturėjo. Visos avarijos nuo greičio!
kazkam labiau pasiseke, arba ne    Ket, 2020-03-26 / 17:40
Kovo 24 d. 21.26 val. Radviliškio r., Velžių k., kelyje Panevėžys - Šiauliai, vyras, gimęs 1996 m., vairuodamas girtas (1,57 prom., nepasirinko saugaus greičio, dėl to nesuvaldė vairuoto automobilio AUDI A4, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.