Traumų išretintos šiaulietės nusileido „Aistėms-LSMU“

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
„Šiaulių“ krepšininkės po atkaklios kovos nusileido turnyrinės lentelės kaimynėms Kauno „Aistėms-LSMU“. Šiaulietės lentelėje yra trečios, kaunietės – antros.

Šeštadienio rungtynėse aštuoniese žaidusios „Šiaulių“ krepšininkės tik mačo pabaigoje buvo priverstos pripažinti antrą vietą „Huawei Moterų lygoje“ užimančiomos Kauno „Aistėms-LSMU“. „Šiaulių“ komanda namuose patyrė septintą nesėkmę čempionate – 46:57 (12:11, 9:14, 10:16, 15:16)

Šiaulietėms negalėjo padėti dvi starto penketo žaidėjos – Davida Dale ir Goda Kuzminskytė.

Viso mačo metu iniciatyvą savo rankose laikė kaunietės, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms šeimininkės kilo į lemiamą šturmą, spurtavo 6:0 ir po Urtės Bukauskaitės dvitaškio sumažino deficitą iki 4 taškų (46:50).

Vis dėlto rungtynes „Aistės-LSMU“ užbaigė spurtu 6:0 ir po Martynos Petrėnaitės dvitaškio likus minutei rungtynių baigtis tapo aiški (56:46).

Šiauliečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Savannah Plentovich. Legionierė per 38 minutes surinko 14 taškų (3/7 dvit., 2/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

„Šiauliams“ taip pat taškų pelnė Jacqueline Benitez – 10 (5 atk. kam., 7 kl.), Agnesė Garčinskaitė – 7 (6 atk. kam.), Šeila Gudinskaitė – 6 (8 atk. kam.).

„Aistėms-LSMU“ Martyna Petrėnaitė pelnė 21 tašką (8 per. kam.), Deimantė Žukaitė – 15 (7/11 dvit.), Karolina Kazočiūnaitė ir Gabija Šegždaitė (5 atk. kam.) – po 7.