„Neptūnas“ Moterų lygos sezone įveiktas antrą sykį

Gintaro Šiupario nuotr.
„Šiaulių“ krepšininkės antrą kartą šiame sezone įveikė Klaipėdos „Neptūną“.
„Šiaulių“ krepšininkės laimėjo „Huawei Moterų lygos“ turnyrinės lentelės kaimynių mūšį. Varžovių šturmą rungtynių pabaigoje atlaikiusios Romualdo Petronio auklėtinės namuose 78:70 (19:22, 17:9, 18:19, 24:20) palaužė Klaipėdos „Neptūną“.

Jacqueline Benitez pataikius iš toli, o Davidai Dale pridėjus dvitaškį, „Šiauliai“ ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 15 taškų persvara – 71:56, bet tuomet šiek tiek išsibalansavo.

Šeimininkės triskart suklydo, Urtė Bukauskaitė prametė iš toli, o tuo pasinaudojusios klaipėdietės priartėjo iki 62:71.

Likus rungtyniauti 43 sekundes, Ligitos Tamutytės taiklūs baudų metimai sumažino „Neptūno“ deficitą iki 70:76, J. Benitez suklydo ir viešnios turėjo progą kabintis.

Visgi tuomet Dominyka Paliulytė prarado kamuolį, Šeila Gudinskaitė greitą ataką užbaigė dviem taškais ir įtvirtino Saulės miesto ekipos pergalę – 78:70.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi J. Benitez per 35 minutes įmetė 22 taškus (5/8 dvit., 4/13 trit.). Davida Dale pridėjo 15 (8 rez. perd.), Savannah Plentovich – 12, Goda Kuzminskytė – 11 taškų.

„Neptūnui“ Dalia Donskichytė pelnė 23, Agnė Černeckytė – 13, Ligita Tamutytė – 12 (7 atk. kam.) taškų.

Šiaulietės turnyrinėje lentelėje žengia trečios, klaipėdietės – ketvirtos. Tiesa, Andros Gabalytės treniruojama ekipa yra sužaidusi vienu maču mažiau.