Čempionato lyderėms šiaulietės nusileido po atkaklios kovos

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
„Šiaulių“ krepšininkės neprilygo „Huawei Moterų lygos“ lyderėms Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkėms.

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda tęsia pergalingą žygį „Huawei Moterų lygoje“. Nepralaiminti Gintauto Kievino vadovaujama ekipa išvykos rungtynėse 72:50 (16:12, 23:14, 19:16, 14:8) pranoko „Šiaulių“ krepšininkes.

Po ilgosios pertraukos ant parketo su 13 taškų deficitu žengusios šiaulietės startavo šešiais taškais paeiliui ir priartėjo iki 32:39. Visgi tada „Kibirkštis-MRU“ atsakė atkarpa 9:2 ir išlaikė iniciatyvą savo rankose (48:34).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui G. Kievino auklėtinės pabėgo per 20 taškų (62:42), o mačą užbaigė su rekordine – 22 taškų persvara.

„Šiaulių“ ekipa nebepelnė taškų per paskutines tris minutes, o per ketvirtą kėlinį iš viso surinko aštuonis.

Dėl pasiekto pražangų limito rungtynes anksčiau laiko baigė dvi starto penketo žaidėjos Urtė Bukauskaitė ir Jacqueline Benitez.

„Šiauliams“ Savannah Plentovich pelnė 11, Davida Dale (10 atk. kam.) ir Jacqueline Benitez – po 10 taškų.

„Kibirkšties-MRU“ komandai Gabrielė Šulskė pelnė 13, Jacqueline Luna-Castro – 11 (9 atk. kam.), Livija Sakevičiūtė – 10 taškų.

Vilnietės turi 12 pergalių ir yra pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje, šiaulietės tarp šešių ekipų yra ketvirtos su 5 pergalėmis.