Svečiai iš Vilniaus įveikti užtikrintai

FA „Šiauliai“ nuotr.
Šiuo metu FA „Šiauliai“ savo sąskaitoje turi 8 pergales iš eilės.
Penktadienį futbolo akademijos (FA) „Šiauliai“ ekipa užtikrintai – rezultatu 4:0 – įveikė Vilniaus „BFA“ futbolininkus. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 19 turo varžybose šiauliečiai, nugalėję lygos autsaiderius, iškovojo 3 taškus ir minimaliu skirtumu priartėjo prie pirmos vietos turnyrinėje lentelėje.

„Šiaulių“ futbolininkų dominavimas aikštėje buvo pastebimas nuo pirmųjų rungtynių minučių. Jau 5-ąją minutę, po tikslaus Dominyko Kubilinsko perdavimo, progą išsiveržti į priekį turėjo Ronaldas Misiūnas, tačiau jo atliktas smūgis praskriejo šalia vartų.

Už tyčinį varžovo pastūmimą geltoną kortelę 10-ąją rungtynių minutę užsidirbo „Šiaulių“ futbolininkas Mantas Pikčiūnas.

Šiauliečiai pirmojo kėlinio metu kūrė nemažai progų. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Deividas Dovydaitis išsiveržė į priekį ir 43-ąją rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Pelnytas įvartis buvo įskaitytas ne D. Dovydaičiui, o varžovų gynėjui Emanueliui Puzakinui. Šis, nesėkmingai gindamasis, į savo vartus pats įsispyrė kamuolį.

Antrajame kėlinyje kurtos vilniečių atakos užsibaigdavo „Šiaulių“ futbolininkams perėmus kamuolį arba Gustui Baliutavičiui apgynus saugomus šiauliečių vartus.

Po keitimo pasirodęs Gabijus Micevičius už šiurkštų žaidimą ne į kamuolį 68-ąją minutę buvo „apdovanotas“ geltona kortele. Ji futbolininko nesustabdė – po dviejų minučių G. Micevičius tiksliu spyriu į varžovų vartus pelnė antrąjį dvikovos įvartį.

81-ąją minutę D. Kubilinskas atliko rezultatyvų perdavimą R. Misiūnui, kuris kaire koja įmušė trečiąjį įvartį.

87-ąją minutę, prasižengus Vilniaus „BFA“ futbolininkui Franciscui Campui Minai, paskirtas 11 metrų baudinys. R. Misiūnas tiksliu spyriu į kairįjį vartų kampą užtikrino šiauliečių pergalę (4:0). R. Misiūnas savo sąskaitoje šiame sezone iš viso turi 9 įvarčius ir yra antras pagal rezultatyvumą „Šiaulių“ ekipoje.

Šiuo metu šiauliečiai, sužaidę 18 rungtynių ir turėdami 49 taškus, Pirmos lygos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi antroje vietoje – vienu tašku nusileidžia „Jonavos“ klubui, kuris yra sužaidęs 19 rungtynių.

Trečiadienį šiauliečiai vyks į Plungę, kur Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio varžybose susikaus su Plungės FK „Babrungas“ futbolininkais.

Pirmos lygos rungtynes „Šiauliai“ žais rugpjūčio 28 dieną – Mažeikiuose susitiks su FK „Atmosfera“.