Geltonai juodai nusidažiusios tribūnos padėjo „Šiauliams“ įveikti „Neptūną“

FA „Šiauliai“ nuotr.
Šiauliečiai 4:1 įveikė Klaipėdos FC „Neptūną“.
Po beveik mėnesio pertraukos šeštadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos 15 turo rungtynėse futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda savo gausiai susirinkusių žiūrovų akivaizdoje iškovojo užtikrintą pergalę geltonai juodai nudažytame Šiaulių miesto stadione. Šiauliečiai rezultatu 4:1 (2:0) įtikinamai įveikė svečius iš Klaipėdos tufbolo komandos „Neptūnas“ ekipos futbolininkus.

Po įvartį geltonai juodųjų ekipoje pelnė komandos kapitonas Algis Jankauskas (38 min.), savo įvarčių sąskaitą atidaręs Simonas Paulius (30 min.), pirmojo rato geriausio jaunojo žaidėjo laureatu tapęs Deividas Dovydaitis (50 min.) bei po keitimo aikštelėje pasirodęs Mantas Pikčiūnas (90 min.).

Varžovams 59 minutę paguodos įvartį pelnė Adomas Ankudinovas.

Po rungtynių „Šiaulių“ treneris Mindaugas Čepas dėkojo sirgaliams už nuoširdų palaikymą ir džiaugėsi auklėtinių pasirodymu, kad ilga pertrauka neišmušė iš ritmo, o priešingai – padėjo pasiruošti kitoms kovoms.

Geltonai juoda kariauna per 14 sužaistų rungtynių iškovojo 12 pergalių, sykį sužaidė lygiosiomis bei kartą suklupo Panevėžyje. Šiauliečiai gali pasigirti ir toliau sėkmingai veikiančia disciplinuota gynyba ir komandiniu puolimu – praleisti tik 8 įvarčiai bei įmušti net 43. „Šiauliai“ turnyrinėje lentelėje yra antri. Vos 5 taškais šiauliečius lenkia „Jonava“. FC „Neptūnas“ – dešimtas.

Prieš šias rungtynes visų futbolo aistruolių laukė pirmą kartą startavusi pramogų zona – batutai, futbolo žaidimai ir kita smagi veikla, o visi atvykusieji į šias rungtynes pasipuošę geltonais arba juodais marškinėliais buvo įleisti nemokamai.