„Šiaulių“ ir „Šilo“ dvikovoje – lygiosios

Futbolo komandos „Šilas“ nuotr.
Progą, kurios metu pelnytas pirmasis rungtynių įvartis, sukūrė „Šiaulių“ futbolininkas Ronaldas Misiūnas.
Sekmadienį futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos 17 turo varžybose lygiosiomis sužaidė su Kazlų Rūdos ekipa „Šilas“. Šiauliečiai po staigių aikštės šeimininkų įvarčių neišsaugojo turėto pranašumo ir į namus grįžo su vienu tašku.

Kazlų Rūdos stadione vykusiose varžybose abi ekipos atkakliai varžėsi dėl kamuolio kontrolės, kūrė atakas ir kontratakas.

Aikštėje buvo matomas ir aršumas – jau 13 varžybų minutę „Šiaulių“ žaidėjas Kristupas Mantinis gavo geltoną kortelę. 19 minutę už grubų žaidimą geltona kortele apdovanotas ir varžovų futbolininkas Kyrylas Silichius.

43 minutę Ronaldas Misiūnas stojo prie kampinio gairelės ir pakėlė kamuolį. Sukurtą puikią progą užbaigė Rokas Lekiatas – jis 44 minutę galva įmušė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje, 47 minutę, „Šilo“ komanda užsidirbo dar vieną geltoną kortelę. Ji už tyčinį žaidimą ne į kamuolį paskirta Ignui Raštučiui.

50 minutę, suklydus „Šiaulių“ varžovams, Justas Petravičius atliko tikslų perdavimą Sergejui Amirzianui, kuris, smūgiu į kairį apatinį vartų kampą, pelnė antrąjį rungtynių įvartį. Tai šeštasis įvartis S. Amirziano sąskaitoje šiame sezone.

„Šiaulių“ įgytas pranašumas greitai panaikintas. 52 minutę kamuolį į Gusto Baliutavičiaus saugomus vartus pasiuntė Audrius Račkus, o 55 minutę – Ričardas Beniušis.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Dovydas Jansonas 78 minutę už šiurkštų žaidimą ne į kamuolį gavo geltoną kortelę.

Po įtemptų varžybų Mindaugas Čepas, vyriausiasis „Šiaulių“ treneris, teigė, jog lygiosios ir iškovotas taškas komandos netenkina.

„Mes per daug skubėdavome. Reikėjo daugiau šaltakraujiškumo – ypač toje paskutinėje fazėje, kuomet atsidurdavome tose zonose, kuriose norėjome atsidurti“, – sakė M. Čepas.

LFF I lygos turnyrinėje lentelėje „Šiauliai“, sužaidę 16 rungtynių ir turėdami 41 tašką, rikiuojasi antroje vietoje. Jie 5 taškais atsilieka nuo „Jonavos“ klubo.