Gargžduose – šiauliečių pergalė

Justo KASPARAVIČIAUS nuotr.
Deividas Dovydaitis rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą.
Trečiadienį futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda svečiuose įveikė Gargždų futbolo klubo „Banga“ B ekipą rezultatu 3:0. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos 16 turo varžybose Šiaulių atstovai tiksliais įvarčiais atsigriebė už pirmajame tarpusavio komandų susitikime, vykusiame trečiame ture, lygiosiomis sužaistas rungtynes.

Pirmajame kėlinyje varžovų aikštės pusėje dominavę šiauliečiai 29 minutę išsiveržė į priekį. Rezultatyvų perdavimą atliko Deividas Dovydaitis, o pirmąjį rungtynių įvartį pelnė geriausias I lygos liepos mėnesio žaidėjas Justas Petravičius. Liepą futbolininkas aikštėje sužaidė 244 minutes ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

39 minutę Gargždų komandos žaidėjui ranka sužaidus į kamuolį, paskirtas 11 metrų baudinys. Prie kamuolio stojęs Justas Petravičius tiksliu smūgiu į kairį apatinį vartų kampą 40 minutę pelnė antrąjį rungtynių įvartį. Jis šiame sezone savo sąskaitoje turi 8 įvarčius. Atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantis futbolininkas – rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Iškart po realizuoto baudinio, „Bangos“ B komandai suklydus, šiauliečiai sukūrė sėkmingą kontrataką ir 41 minutę, po rezultatyvaus Gabrieliaus Micevičiaus perdavimo, Ronaldas Misiūnas įspyrė trečią įvartį.

„Pagarba vaikinams už kokybiškai atliktą darbą“, – po rungtynių sakė „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas. Nors šiauliečiai gynėsi puikiai ir varžybas laimėjo, M. Čepas gyrė ir „Bangos“ B žaidėjus.

Treneris minėjo, jog varžovų ankstesnės rungtynės su „Panevėžio“ B ekipa, kuriose Gargždų atstovai laimėjo rezultatu 6:1, privertė šiauliečius išanalizuoti varžovų žaidimą ir tinkamai pasiruošti rungtynėms.

Sekmadienį „Šiauliai“ išvykoje žais su Kazlų Rūdos futbolo klubo „Šilas“ komanda.