Šauliai varžėsi ir komandomis, ir asmeninėse įskaitose

"Dubysos" nuotr.
Sporto centro "Dubysa" šaulės (iš kairės) Agnė Urbonaitė, Gabrielė Lukašavičiūtė ir Valerija Dušenko komandinėse varžybose pelnė auksą ir bronzą, puikiai pasirodė ir asmeninėse varžybose.

Savaitgalį Rokiškyje vyko Lietuvos jaunių (2001 m. g. ir jaunesni) šaudymo mažo kalibro ginklais čempionato komandinės ir asmeninės varžybos. Gausiose dalyviais varžybose puikiai pasirodė Šiaulių sporto centro "Dubysa" trenerio Manto Bako auklėtiniai.
Komandinėje MKG 50 m gulint rungtyje tarp 11 merginų komandų pirmąją vietą iškovojo šiaulietės Agnė Urbonaitė, Gabrielė Lukašavičiūtė ir Valerija Dušenko. Jos surinko 843 taškus. MKG 50 m 3 padėčių (klūpint, gulint, stovint) komandinėse varžybose šiaulietės buvo trečios (770 taškų).
Puikiai sekėsi ir asmeninėse varžybose MKG 50 m gulint rungtyje. Tarp 28 dalyvių nugalėtoja tapo A. Urbonaitė, surinkusi 283 taškus, o Gabrielė Lukašavičiūtė pelnė antrąją vietą nuo Agnės atsilikusi vos tašku.
Asmeninėse MKG 50 m 3 padėčių varžybose šiaulietės liko šalia prizininkų pakylos. A. Urbonaitė buvo ketvirta (266 tšk.), o V. Dušenko – penkta (263 tšk.). Varžėsi 26 dalyvės.
MKG 50 m gulint komandinėje rungtyje tarp vaikinų trečiąją vietą, surinkę 827 taškus, iškovojo Orestas Plekavičius, Matas Medišauskas ir Augustas Gurliauskas. Varžėsi 13 komandų. Ta pati komanda MKG 50 m 3 padėčių rungtyje surinko 764 taškus ir buvo antra tarp 11 komandų.
Asmeninėse varžybose MKG 50 m 3 padėčių rungtyje O. Plekavičius tarp 29 dalyvių iškovojo antrąją vietą (268 tšk.), o M. Medišauskas liko penktas (262 tšk.).