Nutrauktas moterų krepšinio čempionatas ir atidėti LKF projektai

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
Nutraukus Lietuvos moterų krepšinio čempionatą, „Šiaulių“ krepšininkėms (geltona apranga) atiteko ketvirtoji vieta A divizione.
Antradienį posėdžiavusi Lietuvos moterų krepšinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti šalies pirmenybes. Už tokį sprendimą valdybos nariai pasisakė vienbalsiai.

„Situacija Lietuvoje ir visame pasaulyje verčia priimti sprendimus, kurie apsaugotų žmonių sveikatą. Džiaugiuosi, kad klubų atstovai vienbalsiai pritarė tokiam sprendimui. Tai lėmė, jog didžioji dalis klubų negali vykdyti treniruočių proceso ir rizikuoti žaidėjų sveikata. Pritarta, kad A ir B divizionų čempionatai nutraukiami, o rezultatai turnyro lentelėje fiksuojami tokie, kokie buvo kovo 12 dieną“, – teigė Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorius Giedrius Gustas.

A diviziono galutinė turnyro lentelė:

1. Vilniaus „Kibirkštis–MRU„

2. Kauno „Aistės–LSMU„

3. Klaipėdos „Neptūnas„

4. Šiaulių „Šiauliai„

5. Vilniaus „Kibirkštis–VKM„

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) informuoja, kad dėl susidariusios situacijos (COVID–19 viruso) ir Vyriausybės nutarimų, nukelia balandžio 3–5 dienomis Raseiniuose, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, turėjusią vykti ketvirtąją projekto „Talentų karta“ stovyklą. Stovykla nukeliama neribotam laikui. Apie atnaujintą stovyklos datą ir vietą LKF informuos kaip įmanoma anksčiau.

Taip pat neribotam laikui nukeliami kovo 30 ir balandžio 2 dienomis Kaune turėję vykti krepšinio trenerių seminarai bei „NIKE Vikruolių taurės“ finalas, turėjęs vykti balandžio 4 d. Alytuje. Apie atnaujintas šių renginių datas LFK taip pat informuos kaip įmanoma anksčiau.