Kova dėl bronzos prasidėjo nesėkmingai

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
Pirmosiose rungtynėse dėl bronzos šiaulietės vos keturiais taškais nusileido varžovėms.
„Šiaulių“ moterų komanda buvo arti pergalės „Huawei Moterų lygos“ bronzinės serijos starte. Šiaulietės tik rungtynių pabaigoje nusileido Kauno „Aistėms-LSMU“. Kaunietės namie laimėjo 52:48 (9:11, 20:11, 10:15, 13:11) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms priekyje dar buvo „Šiauliai“ (48:47), tačiau svečių ekipa per likusį laiką taškų nepelnė.

Kauno klubą į priekį dvitaškiu išvedė Gabija Šegždaitė, vėliau ji įmetė vieną baudos metimą, o pergalę įtvirtino taikliai nuo baudų metimų linijos atakavusi Deimantė Žukaitė.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Savannah Plentovich, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 17 naudingumo balų.

Ji iki mačo pabaigos likus 5 minutėms ir 25 sekundėms buvo nubausta penktąja pražanga. Tuomet „Šiauliai“ pirmavo 44:41, tačiau liko rungtyniauti septyniese ir patyrė nesėkmę.

„Šiauliams“ Davida Dale pelnė 18 taškų (11 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Savannah Plentovich – 13 (7 atk. kam.), Enrika Matiukaitė – 8.

„Aistėms-LSMU“ Gabija Šegždaitė pelnė 16 taškų (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė – 14 (5 atk. kam.), Deimantė Žukaitė – 10.

Antrosios serijos rungtynės vyks sekmadienį Šiauliuose.