Dar keturi medaliai

Ryčio KERŠIO albumo nuotr.
Joniškiečiai su iškovota prizinės vietos taure.
Gegužės 14 dieną Vilniuje vykusiose graikų–romėnų imtynių Lietuvos vaikų taurės IV etapo varžybose Joniškio sporto centro imtynininkai, vadovaujami trenerio Ryčio Keršio, savo kraitę papildė dar keturiais medaliais.

Varžybose individualiai ir tarp komandų rungėsi 2009 metais gimę ir jaunesni imtynininkai iš 13 Lietuvos miestų ir rajonų. Buvo sumuojami komandų visų spalvų iškovoti medaliai per įvykusias ketverias varžybas. Iš joniškiečių pirmas vietas iškovojo Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 50 kilogramų) ir Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 73 kilogramų). Antrą vietą iškovojo ukrainietis Kiril Žerdeckij (svorio kategorija iki 29 kilogramų). Kirilas jau du mėnesius gyvena, mokosi ir sportuoja Joniškyje. Trečią vietą užėmė Erikas Norkus (svorio kategorija iki 26 kilogramų). Pasak trenerio, Erikas labai noriai treniruojasi ir sparčiai tobulėja.

Susumavus visų etapų rezultatus Joniškio imtynininkai tarp trylikos komandų užėmė penktą prizinę vietą. Buvo apdovanojamos šešios geriausios imtynininkų komandos. Pirmą vietą iškovojo klaipėdiečiai, antri vilniečiai, treti tauragiškiai.