Kai loterijose lydi ypatinga sėkmė

Luko ALUZO nuotr.
Vieniems loterijos siejasi su nesėkmingomis patirtimis, kitiems – su nesibaigiančiu prizų lietumi.
Sėkmė loterijoje aplanko pačius įvairiausius žaidėjus – vieni laimingus bilietus gauna dovanų, kiti stengiasi įsigyti paskutinį parduotuvėse prie kasos likusį bilietą, o tretieji yra tokie kaip Antanas iš Palangos – mėgstami laimėjimų fortūnos, kuri šį kartą yra didesnė nei trečdalis milijono – net 362 616 eurų.

Antanas į centrinę loterijos būstinę Vilniuje šį kartą atvyko atsiimti įspūdingo „Eurojackpot“ laimėjimo. Palangiškis kartu su dar 5 žaidėjais – keturiais vokiečiais ir norvegu – pasidalino „Eurojackpot“ 5+1 prizą – daugiau nei 2 175 000 eurų.

Vyrui atitekęs 5+1 kategorijos laimėjimas – antras pagal dydį „Eurojackpot“ prizas. Norint jį laimėti, reikia atspėti 5 pagrindinius ir 1 papildomą skaičių. 5+1 prizas Lietuvoje laimėtas trečią kartą. „Eurojackpot“ loterijai priklauso ir didžiausias Lietuvoje loterijos laimėjimas – 7,6 mln. eurų, kuriuos laimėjo inžinierius iš Kauno.

Laimėjimų nebesuskaičiuoja

„Eurojackpot“ laimėjimas – rekordinis ne tik Lietuvai, bet ir pačiam Antanui, nors jis ir nebežino konkretaus skaičiaus, kiek kartų jau yra džiaugęsis laimėjimų sėkme: „Esu laimėjęs 2 automobilius, 7 kartus buvęs „Teleloto“ studijoje, laimėjęs ir 10 000 eurų, ir 12 000 eurų. Net nekalbu, apie daiktinius prizus, kuriuos pavyko laimėti. Turbūt jau nesunku atspėti, kad loterija – didelis mano pomėgis.“

Antanas juokėsi, kad prie laimėjimų neįmanoma įprasti, todėl patikrinęs didžiulę pinigų sumą atnešusį „Eurojackpot“ bilietą labai nustebo. Prireikė šiek tiek laiko įsitikinti, kaip jam pasisekė.

„Manau, kad gyvenimiškuose įvykiuose nesu labai sėkmingas. Pavyzdžiui, artimieji labai ilgai įtikinėjo, kad pasiryžčiau skrydžiui lėktuvu. Kai skridau pirmą kartą – į lėktuvą trenkė žaibas. Vėliau išplaukiau į žvejybą jūroje. Prasidėjo audra, todėl kelionė užtruko keliomis savaitėmis ilgiau nei buvo planuota. Po tokių komiškų situacijų dar labiau ir stipriau džiaugiuosi, kad loterijoje lanko tokios didelės pergalės“, – pasakojo palangiškis.

Laimingą bilietą įsigijo paskutinę minutę

Paklausus, kokia jo sėkmės paslaptis, Antanas juokėsi, kad svarbiausia – pirkti bilietų ir tai daryti skirtingose parduotuvėse.

„Neturiu laimingų skaičių kombinacijos, perku ką tik terminale atspausdintus bilietus ir stengiuosi kiekvienam tiražui turėti bent po kelias dešimtis bilietų. Taip pat stengiuosi bilietų įsigyti visur, kur važiuoju. Šį laimėjimą atnešusį bilietą įsigijau penktadienį vakare. Buvo likusios vos kelios minutės, kol dar pardavinėjo bilietus šiam tiražui. Gal laimėti padeda ir tai, jog manau, kad laimėjimų džiaugsmu reikia dalintis su aplinkiniais. Būtent taip visada ir darau“, – šypsojosi rekordinio „Eurojackpot“ prizo laimėtojas. 

Atsiimdamas laimėjimą žaidėjas dar nežinojo, kaip jį išleis. Tokios sumos pakaks daug kam – ir namų remontui, galės padėti ir sūnui, ir taip pat Palangoje gyvenančiai seseriai. 

Pokalbio pabaigoje vyriškis juokėsi, kad dar būtinai sugrįš atsiimti didelių laimėjimų, tačiau tuo pačiu jų linkėjo ir kitiems žaidėjams. Kaip kartojo viso pokalbio metu, laimėjimas – džiaugsmas, kurį reikia visiems patirti.

Komentarai

MATAS    Ant, 2020-07-28 / 10:07
svedijoje,loterjiu laimejimai po 1,000,000 milijona svedisku kronu,kiekviena savaite ir menesi svedijos valstybeje loterjose zmones islosia dydelius pinigus,turtingai svedai gyvena virs 35% trisdesimt penkiu procentu visoje svedijoje laimedami loterjose piniginius prizus,jokiu apgavysciu,o lietuvoje zmones yra mulkinami su lietuviskomis loterjomis,anglijoje pagaminti olifejos loterjiu biletai,lietuvoje nuskanuojami dydziausi laimingiausi su dydeliomis pinigu sumomis loterjiu biletai,tie patys organizatoriai loterjiu lietuvoje ir pasiema tuos milijonus eurus is momentiniu loterjos biletu kurie laimingi,su rentgenu aparatura persviecia loterjos momentinius biletus ir nelaimingus isdalina lietuvos gyventojams uz brangias kainas po 10 desimt euru po 5 eurus po 2 du eurus,kas yra laimejes bent po 1000 tukstanti euru momentinese olifejos loterjiu biletu prizus,net po 100 simta euru niekas daznai nelaimi,olifeja loterjiu imone yra lietuvos tautinio olimpinio sporto komiteto valstybine organizacija ,kur per metus uzdirba milijardus euru pelnus vien is momentiniu loterjiu,svedijoje kas antras loterjos biletas laimingas su milijonais svedisku kronu ,svedai taskosi pinigais po visa pasauli keliauja is loterjos laimetu biletu piniginiu prizu

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.