Žygis aplink Šeduvą

Šeduvos kultūros ir amatų centro nuotr.
Žygio „Keliaudamas po Šeduvą, pažink Lietuvą“ dalyviai keliavo pasipuošę tautine atributika.
Šeduvos kultūros ir amatų centras pakvietė žmones į žygį „Keliaudamas po Šeduvą, pažink Lietuvą“. Antradienio rytą į Šeduvos aikštę rinkosi žygio dalyviai, pasipuošę Lietuvos spalvomis, vėliavėlėmis bei kitais šventiniais akcentais. Nusifotografavę prie fotografijų sienelės, pradėjo pažintinį žygį aplink Šeduvą.

Žygiui „Keliaudamas po Šeduvą, pažink Lietuvą“ buvo sukurtas specialus žemėlapis su šešiolika punktų, kuriuos žygeiviai turėjo aplankyti jiems patogiu laiku. Atvykę į žemėlapiuose nurodytą vietą, žygeiviai turėjo išspręsti testą su klausimais apie Lietuvą, jos valstybingumą. Nuotrauką prie žemėlapyje nurodytos vietos bei atsakymą į klausimą žygio dalyvis turėjo nusiųsti Šeduvos kultūros ir amatų centrui ir keliauti toliau, kol įveiks nurodytą maršrutą.

Iš anksto buvo paskelbtos net penkios nominacijos, į kurias pretendavo žygio dalyviai.

Susumavus gautus atsakymus „žinovų žinovu“ tapo net penki žygeiviai, į visus 16 klausimų atsakę teisingai: Brunių šeima, Reda Butkienė, Gvida Skromanienė, Rūta Šablevičienė ir Rugilė Šablevičiūtė.

Jauniausia žygio dalyve tapo septynių mėnesių amžiaus Marta Varneckytė. Vyriausios žygio dalyvės – 72 metų šeduvės Elena Bičkauskienė ir Danguolė Daugirdienė.

Gausiausios šeimos, dalyvavusios žygyje, titulą pelnė aktyvioji šeduvių Nijolės ir Remigijaus Peleckių šeima. Jie žygiavo net septyniese!

Dovilės Šerpetauskienės šeima pripažinta tautiškiausiais dalyviais.

Žygyje dalyvavo ne tik šeduviai, bet ir lietuviška atributika pasipuošę svečiai iš Radviliškio.

Visiems nominacijų nugalėtojams įsteigti specialūs prizai, o dalyviams, įvykdžiusiems visas sąlygas, padovanoti Šeduvos kultūros ir amatų centro puodeliai.