Anapilin išėjo gydytojas Juozas Vyšniauskas

Redakcijos archyvo nuotr.
Gydytojo Juozo Vyšniausko profesionalusmas buvo ne kartą įvertintas. Ilgamečiui gydytojui 2011 metais buvo skirtas pirmasis Pakruojo rajone Padėkos ženklas.

Sausio 17 dieną po klastingos ligos mirė ilgametis Pakruojo gydytojas Juozas Vyšniauskas.

Baigęs Kauno medicinos institutą, J. Vyšniauskas 1966 metais atvyko į Pakruojo rajoną. Iš Vilkaviškio kilęs gydytojas visą savo darbinę karjerą siejo su Pakruojo rajonu – ji tęsėsi 54 metus.

Pasak Pakruojo ligoninės bendruomenės, tai buvo senosios gydytojų kartos atstovas, dirbęs iš pašaukimo, visa širdimi atsidavęs pasirinktai profesijai. J. Vyšniauskas buvo ne tik geras gydytojas, kurį gerbė ir mylėjo pacientai ir kolegos, bet – ir puikus vadovas.

1969–1976 metais vadovavo Linkuvos I-ai rajoninei ligoninei, nuo 1978 iki 1986 metų – Pakruojo rajono centrinei ligoninei.

Gydytojo profesionalumas ne kartą buvo įvertintas ne tik ligoninės vadovo, bet ir Sveikatos apsaugos ministerijos, Pakruojo rajono savivaldybės mero padėkomis. 2011 metais už ilgametį rūpinimąsi rajono žmonių sveikata Juozui Vyšniauskui įteiktas Pakruojo rajono savivaldybės Padėkos ženklas.