Žieminių padangų gamintojai: kuriais verta pasitikėti?

A-SOLIUTIONS.LT nuotr.
Vairuojantys automobilius, žiemą susiduria su ne pačiomis maloniausiomis kelionių sąlygomis, tačiau pasirinkus kokybiškas padangas, galima išsaugoti ir komfortą, ir saugumą. Renkantis šiuos ratų apavus, reikia apgalvoti daugybę svarbių niuansų, tačiau lygiai taip pat pravartu atkreipti dėmesį ir į jų gamintoją. Atsižvelgę į prekinį ženklą, galime maždaug įsivaizduoti, ko tikėtis iš vieno ar kito gaminio – siūlome susipažinti su kompanijomis, kurios šiuo metu yra vertinamos palankiausiai.

Michelin

Tai yra vienas iš tų prekinių ženklų, kuriam išsamaus pristatymo tikrai nereikia – kiekvienas (tikriausiai net ir nevairuojantis) bent kartą yra matęs šią kompaniją reprezentuojantį baltą žmogeliuką. Tačiau tokį žinomumą kompanija pelnė tikrai ne dėl jo: nuolatiniai testavimai, iki smulkmenų apgalvota sudėtis ir įsiklausymas į pirkėjų poreikius leidžia jai pasiūlyti pačios aukščiausios klasės produktus. Visgi, šiuo atveju už tokią kokybę gali tekti susimokėti ir šiek tiek daugiau.

Continental

Šios kompanijos produkcija, lyginant su prieš tai aptarta, yra šiek tiek pigesnė, tačiau jei lygintume jų technines ypatybes, skirtumas tikrai nebūtų toks akivaizdus. Tokiu prekiniu ženklu pažymėtos padangos gali pasiūlyti aukščiausios klasės specifikacijas, tad su jomis saugiai jausitės tiek ant sausos, tiek ir ant šlapios dangos. Šia kompanija vairuotojai pasitiki daugelyje pasaulio valstybių, tad nėra priežasčių, kodėl to nederėtų padaryti ir Jums.

Toyo

Nors šis prekinis ženklas tikrai nėra girdėtas kiekvienam, prieš perkant žiemines padangas, su juo iš tiesų verta susipažinti. Tai – japoniška kokybe garsėjantys gaminiai, kurie gali pasiūlyti išskirtinai geras sukibimo savybes ir pakankamai solidžią padangų tarnavimo trukmę. Tokių privalumų ieško kiekvienas vairuotojas, tačiau papildomai verta paminėti, jog pasirinkę šią kompaniją, galėsite išvengti didelių investicijų.

Bridgestone

Stabilumas, reagavimas į manevrus, mažas pasipriešinimas riedėjimui ir galimybė sumažinti degalų sąnaudas – tai pagrindiniai privalumai, kuriuos gali pasiūlyti šios kompanijos siūlomi ratų apavai. Be to, gamintojai nuolat tiria ir tobulina jų gamybos technologijas – visa tai leidžia jiems išsaugoti savo vardą ir ilgus metus dominuoti tarp geriausiųjų.

Goodyear

Galima sakyti, jog tai yra vienas labiausiai prestižinių prekių ženklų, kurio pavadinimas kalba pats už save. Kompanija siūlo aukščiausios klasės produkciją, kuri užtikrina ir maksimalų saugumą, ir kelionių komfortą. Labiausiai šios padangos giriamos dėl geros kontrolės važiuojant ledu, o jų stabdymo kelias neretai yra trumpesnis nei konkurentų. Tokias ypatybes tikrai įvertinsite šaltuoju metų periodu. Jas taip pat mielai renkasi ir tie, kuriems dažnai tenka važinėti ilgesnius atstumus.

Nokian

Nokian padangos yra gaminamos Suomijoje – čia įsikūrusi pagrindinė kompanijos bazė, kurioje žieminiai ratų apavai yra testuojami ištisus metus. Tai gamintojams leidžia pasiūlyti išskirtinai žiemos sąlygoms pritaikytus sprendimus, kurie nenuvils nepriklausomai nuo to, ar teks susidurti su sniegu, ar su ledu. Šis prekinis ženklas yra tituluojamas kaip vienas geriausių pasirinkimų šaltajam sezonui – jei vertinate aukštą kokybę ir maksimalų patikimumą, jis neapvils ir Jūsų.

Triangle

Ieškantiems palankiausio kainos ir kokybės santykio, Triangle žieminės padangos bus vienas geriausių pasirinkimų. Šios kompanijos siūlomi ratų apavai tikrai nereikalauja didelių investicijų, tačiau gali pasiūlyti ganėtinai solidžias specifikacijas, kurių tikrai pakanka saugioms kelionėms žiemą. Gaminiai yra kruopščiai suprojektuoti, jog geras sukibimas su kelio danga būtų užtikrinamas nepriklausomai nuo to, ar yra sukama, stabdoma ar įsibėgėjama. Tokių ypatybių daugeliui vairuotojų tikrai pakanka.

Hankook

Tai dar vienas pakankamai ekonomiškas pasirinkimas, tačiau vertėtų paminėti, jog žemesnę tokių padangų kainą tikrai lemia ne jų kokybė. Priešingai, pats prekinis ženklas kol kas nėra toks garsus, jog Jums papildomai reikėtų už jį susimokėti – tai reiškia, jog net ir itin įspūdingais parametrais pasižyminčius gaminius galima įsigyti labai palankiomis sąlygomis. Pasinaudokite šia galimybe ir padarykite tai dabar, kol ši situacija nėra pasikeitusi – platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos/ziemines-padangos/f/hankook.

Tai - vieni patikimiausių, tačiau tikrai ne vieninteliai gamintojai, kuriais galima pasitikėti. Jei sudomins kitais prekiniais ženklais pažymėtos padangos, paskirkite dėmesio ir išsamiau pasidomėkite atitinkama kompanija – tuomet labai greitai suprasite, ar jų siūlomi ratų apavai iš tiesų yra verti dėmesio.

Užs. Nr. 489139