Kas rašo dailiausiai?

Mokyklos nuotr.
Šiaulių Gegužių progimnazijoje tradiciškai organizuotas dailiausiai rašančių miesto 5–7 klasių mokinių konkursas. Šiemet jis buvo skirtas Laimei: "Laimės paslaptis". 

Susirinko per 20 dalyvių iš skirtingų Šiaulių miesto mokyklų pasivaržyti, kurio rašysena gražiausia, estetiškiausia ir taisyklingiausia. 

Konkurso pradžioje Gegužių progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja B. Petkuvienė pakvietė dalyvius padiskutuoti, kas jiems yra laimė. Mokytoja perskaitė A. de Sent Egziuperi "Mažojo princo" ištrauką apie laimę: apie gebėjimą laimę pajusti širdimi, apie mokymąsi būti laimingais, apie kasdieniškas smulkmenas, sudarančias laimės dėlionę. Taigi mokiniams buvo pasiūlyta dailiai rašyti apie laimę: penktokai nurašė sakmę apie Laimes, šeštokų rašikliai popieriaus lape dėstė Dalai Lamos laimės įžvalgas, o septintokams atiteko karaliaus Saliamono sakmė apie laimę.

Vertinimo komisija, kurią sudarė mokytojai iš 4 skirtingų miesto mokyklų, atrinko dailiausiai rašančius mokinius. 

5-ųjų klasių grupėje pirmoji vieta skirta Gabijai Kazanavičiūtei iš Jovaro progimnazijos (mokyt. L. Mačiulskienė), antroji – Giedrei Globytei iš Ragainės progimnazijos (mokyt. S. Statkienė), trečioji – Dainų progimnazijos penktokei Gretai Kaminskaitei (mokyt. A. Pigulevičienė).

6-ųjų klasių grupėje pirmoji vieta skirta Medelyno progimnazijos mokinei Saulei Mituzaitei (mokyt. R. Malevičienė), antroji – ragainiškei Rytei Medeckytei (mokyt. A. Vasiliauskienė), trečioji – Erikai Jokubauskaitei iš Gegužių progimnazijos (mokyt. I. Turovaitė).

7-ųjų klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Ilzei Česnavičiūtei iš Ragainės progimnazijos (mokyt. A. Vasiliauskienė), antroji – Evai Jankutei iš Gegužių progimnazijos (mokyt. R. Savickienė), trečioji – Milanai Katiliavaitei iš Jovaro progimnazijos (mokyt. R. Malinauskienė).
Renginio organizatorės – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Birutė Petkuvienė ir Renalda Savickienė.