Gegužių progimnazijos paroda atidaryta Seime

Gegužių progimnazijos nuotr.
Seime atidaryta Gegužių progimnazijos paroda.
Lietuvos Respublikos Seime atidaryta Šiaulių Gegužių progimnazijos Dailės skyriaus 1–4 klasių mokinių paroda „Taikaus pasaulio spalvos“, skirta Lietuvos paskelbimo Taikos Respublika metinėms pažymėti.

Parodos autoriai – 47 moksleiviai ir juos ugdantys 5 mokytojai. Parodos atidaryme dalyvavusi mokyklos direktorė Silvija Baranauskienė dėkojo už galimybę vaikų kūrybą eksponuoti Seime.

Parodos kuratoriai – Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, Taikos vėliavos komitetas vadovė Magdalena Auksė Narvilienė.

Parodos atidaryme vaikai bei juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanomis. Gegužių mokyklą su parodos atidarymu pasveikino Seimo Šiaulių krašto bičiulių grupės pirmininkas Stasys Tumėnas bei jo pavaduotoja Rima Baškienė.

Gegužių progimnazijos kolektyvui įteikta Seimo Šiaulių krašto bičiulių grupės padėka: „Dėkojame už Jūsų mokyklos vykdomą išskirtinę veiklą, kuriamas itin prasmingas patirtis ir išliekamąją vertę, kad su meile ir pasiaukojimu savo mokiniams atveriate plačius meno pažinimo kelius ir paverčiate savo mokyklą išminties, žmogiškųjų vertybių ir kūrybiškumo židiniu. Linkime ir toliau nenustoti būti šviesulys mūsų švietimo padangėje ir pelnytai didžiuotis savo nuveiktais darbais!“

2015 metų sausio 26 dieną Taikos vėliavos komitetas, atsižvelgdamas į mokykloje puoselėjamą meninį ugdymą, į plačią švietėjišką bei kultūrinę veiklą, Gegužių progimnazijos bendruomenei įteikė Taikos vėliavą. Balandžio 15 dieną progimnazijos kieme iškelta Taikos vėliava.

2015 metais Gegužių progimnazijai suteiktas Humanistinės pedagogikos švietimo įstaigos vardas.

Paroda Seimo III rūmuose bus eksponuojama iki rugsėjo 30 dienos.