Žmogus — dainuojanti krištolo taurė

Žmogus — dainuojanti krištolo taurė

Genė Česnulevičienė, grodama septyniolika krištolo indų, padeda žmonėms susigrąžinti pusiausvyrą, harmoniją ir sveikatą. Fizikas Juozas Kameneckas, tyrinėjantis šį fenomeną, nustatė: po koncerto žmogaus aura (arba elektromagnetinis laukas) padidėja iki 15 centimetrų.

Nijolė KOSKIENĖ

nikos@skrastas.lt

Moteris fėjos drabužiais

Į Ryšių muziejaus, įsikūrusio Rotušės aikštėje Kaune, salę pamažu renkasi žmonės. Ir taip kiekvieną ketvirtadienį. Kai kurie atsineša geriamo vandens ir jį sustato ant scenos, kad vandens molekulės sugertų informaciją.

Pritemdytoje patalpoje, scenoje, ant medinių kėdžių jau sustatyta septyniolika įvairių dydžių krištolo puodų — maždaug nuo metro iki trisdešimties centimetrų diametro. Kiekvienas dubuo iš apačios yra apšviestas skirtinga spalva, atitinkančią energetinio centro (arba čakros) charakteristiką. Kiekvienas indas (liečiant jo briauną pirštu ar mentele) išduoda vieną ar kitą energetinį centrą atitinkantį garsą.

Į sceną užlipa moteris fėjos drabužiais: plazdančiu žydrai— sidabriniu apsiaustu, pasidabinusi kalnų krištolo apyrankėmis, įmantria šukuosena. Genė Česnulevičienė kreipiasi į publiką, trumpai paaiškina krištolo taurių veikimo principus ir ima liesti taures. Salė prisipildo skaidraus skambesio.

Daugelis žmonių pradeda kosėti, kai kuriems pakyla kraujospūdis. Moteris ant scenos akylai stebi, kuriame kampe prisikaupė per daug energijos, kai kuriems pasiūlo išeiti pasivaikščioti, vaikams leidžia pabūti tris penkias, ilgiausiai dešimtį minučių.

Taurėmis groja keturias dalis. Tarp jų kalba, anot jos pačios, įvairius niekus, kad nuimtų „energijos perteklių“ nuo žmonių. Per vieną dalį paprašo galvoti apie savo norą, troškimą — jis turėtų išsipildyti. Per pertraukėles salėje sėdintys žmonės užduoda rūpimus klausimus, kartais asmeniškus, pavyzdžiui: “Ar tas žmogus, kuris sėdi šalia, man tinka, ar ne?“

Dainuojančios taurės

Apie kalnų krištolo taurių skambesio gydomąją galią G. Česnulevičienė, turinti fizikės išsilavinimą, kalba be mistikos: „Mūsų kūnas, lyg maža elektrinė, gamina energiją ir vibruoja ją į išorę — nuo pat kaulinės struktūros iki kauzalinio (dvasinio) kūno. Kada mūsų kūnas serga, mūsų dažnis į išorę kinta, magnetiniai laukai yra deformuoti. O grojant bet kurią muziką žmogaus laukas labai stipriai keičiasi“.

Kalnų krištolo taurių garsai ypatingi tuo, kad 98,2 procentus kalnų krištolo sudaro silicis — ši medžiaga yra ir mūsų ląstelėse. Be to, silicis naudojamas telekomunikacijose bei mikroscemose, kaip informaciją per atstumą perduodanti medžiaga.

Su krištolo taurėmis, pasakoja ponia Genė, grojama visame pasaulyje, tai yra gydomųjų klinikų ir fizioterapijos elementas. Gydomasis poveikis elementarus — garsas tam tikru dažniu sklinda į žmogaus kūną, patenka į sergantį organą ir atstato jo veiklą ląstelės lygyje, tad rezonanso metodas padeda organizmui sveikti, jis tampa atsparesnis ligoms, stiprėja imuninė sistema. Vibracinės medicinos idėja paremta tuo, kad visos ligos charakterizuojamos kaip energijos blokavimas arterijose, nervuose bei venose.

Pasaulinėje praktikoje dažniausiai grojama su penkiomis taurėmis, o septyniolikos taurių koncertas esąs unikalus. Kuo daugiau pustonių, anot ponios Genės, tuo geriau žmogus garsą priima, tuo greičiau atsistato organizmas.

„Įsivaizduokite, kad jums papildomai kraujo pripiltų, viskas plečiasi, intensyviai pradeda dirbti visi organai — toks krūvis tenka visam organizmui“, — taurių poveikį nupasakoja G. Česnulevičienė.

Žmogus galėtų viską, jei tikėtų

G. Česnulevičienė žmogaus galimybėmis susidomėjo dar jaunystėje. Praėjusi ilgą žmonių gydymo kelią, ji sako supratusi vieną dalyką: kad nėra blogų ir gerų žmonių. Viskas priklauso nuo imuninės sistemos, nuo paveldimumo, genetikos, ir žmogaus nepakeisi, kol jis pats nepanorės keistis.

„O jei norime žmogų keisti, blogą darbą darome, sveiką žmogų guldome į ligonio lovą, viską už jį spręsdami. Jis, negaudamas patirties, eina žemyn“, — tvirtina ponia Genė.

Gydant žmones, anot jos, svarbiausia rasti ligos priežastį. Ji dažnai gali būti užkoduota net iki 14 kartos. Esą jau gimdamas žmogus atsineša informaciją. „Kiti tai vadina karminiais dėsniais, aš — paveldimumu, genetika“, — sako moteris.

Ji primygtinai siūlo kelis dalykus. Pirma, pamiršti praeitį. Antra, atrasti, ką skaudi patirtis davė gera. Ir trečia — atleisti.

Kada mąstome apie praeitį, maitiname ją savo energija ir pritraukiame tuos pačius įvykius į ateitį. Anot pašnekovės, smegenų veikimas — labai paprastas: „Teisingai sudarėme programą — veiks, neteisingai — neveiks“.

Kartais vienintelis išsigelbėjimas— optimizmas. „Mamytė mane išmokė niekada nenusiminti, nusispjauti pro kairį petį, ir žengti į priekį. Ir viskas bus duota“, — pasakoja ponia Genė.

Ji įsitikinusi: žmogus gali viską, nes jame slypi visa informacija. Tik žmonės yra netikintys, nors kartais iš bažnyčios neišlipa. Jie nepasitiki gamta, Dievu. Tada nežengia žingsnio, neturi drąsos. O juk tereikia netingėti, ištiest ranką, ir viską pasiimti.

„Visi, kas neturi regėjimo sutrikimų, gali matyti magnetinius laukus, auras. Pasaulis gali būti gražus, jei mes turėtume žinių“, — sako ji.

Fizikas, matuojantis auras

Juozas Kameneckas, Vytauto Didžiojo universiteto fizikos docentas, prieš trejus metus pradėjo tyrinėti krištolo taurių skambesio poveikį žmonėms. Ir šįkart jis atsinešė energetinių laukų matuoklį — prietaisą, su kuriuo paprastai matuojami žemėje susidarantys elektromagnetiniai laukai.

J. Kameneckas šiuo prietaisu matuoja žmonių elektromagnetinius laukus prieš koncertą, ir po jo. Duomenis fiksuoja, užveda žmogaus auros lapus. Tyrimas rodo, kad po grojimo žmogaus aura padidėja iki 15 centimetrų, be to, laukas, jei jame yra energetinių duobių (tam tikro organo ligos požymis) išsilygina..

Fizikas sako pastebėjęs dėsningumą: vyrai yra labiau jautrūs, ir po koncerto jų laukai padidėja labiau, negu moterų. Tačiau moterų laukai apskritai yra didesni, negu vyrų. Dar J. Kameneckas pastebėjo, kad elektromagnetinis laukas visai nepriklauso nuo žmogaus kūno sandaros.

„Ateina mažiukas žmogus, o jo laukas didelis, o kartais ateina didelis stiprus vyras, o jo laukas — mažiukas, ant ribos, lyg žmogus labai sirgtų“.

Fizikas nuolat stebi ir kelis savanorius, kurie čia lankosi keletą metų. Pastebėjo dėsningumą: po grojimo didesnis laukas dar laikosi kitą dieną ar keletą dienų, po to žmogus patenka į savo terpę ir laukas mažėja. Tačiau jei vaikšto dažniau, galima praplėsti savo lauką ir net išlyginti energetines duobes.

Žmonių, kurių laukas siekia 60 centimetrų, anot J. Kamenecko, didėja ekstrosensorinės savybės, ryškiai gerėja intuicija, stiprėja imunitetas.

„Pasaulyje tokie tyrimai labai populiarūs, tik pas mus į tai dar žiūrima skeptiškai“, — sako fizikas, matuojantis auras.

Išnaša: „Visi, kas neturi regėjimo sutrikimų, gali matyti magnetinius laukus, auras. Pasaulis gali būti gražus, jei mes turėtume žinių“.

KRŪVIS: Ponia Genė, grodama taurėmis, sako gaunanti tokį krūvį organizmui, lyg būtų nubėgusi 10 kilometrų. Užtat naudoja apsaugas — sidabro spalvos drabužį, kalnų krištolo apyrankes ir koljė.

cesnuleviciene genovaite portretas 15

TAURĖS: Genė Česnulevičienė jau dešimtmetį groja kalnų krištolo taurėmis.

Cesnuleviciene G tauriu muzika 19

CENTIMETRAI: Fizikas Juozas Kameneckas matuoja žmogaus elektromagnetinį lauką (aurą) prieš koncertą ir po jo. Išvada: aura vidutiniškai padidėja 15 centrimetrų.

elektromagnetinio lauko tyrimas 03

VIBRACIJA: Didysis pranašas Nostradamas sakė, kad 1990 metais ateis į Žemę vaivorykštės žmonės, kurie garsais gydys žmones. Krištolinių taurių (dainuojančių taurių) garsas yra vibracinės medicinos forma, pagal kurią tvirtinama, kad viskas pasaulyje yra vibracinės būsenos.

Cesnuleviciene G tauriu muzika 11-07

Jono TAMULIO nuotr.