Šiauliuose įkurta nauja politinė organizacija

Feisbuko nuotr.
Partijos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių skyriaus vadai. Centre – Seimo narys ir skyriaus pirmininkas Domas Griškevičius.
Ketvirtadienį Šiauliuose įsteigtas naujosios partijos „Vardan Lietuvos“ skyrius. Jo pirmininku tapo Seimo narys Domas Griškevičius, o pavaduotojais Asta Lesauskienė, Dalia Latvytė-Dambrauskienė, Dijana Varanavičiūtė-Rupeikienė, Fausta Roznytė ir Malik Agamalijev. Taip pat išrinkta 33 žmonių skyriaus valdyba.

D. Griškevičius informavo, kad skyrius jungia 153 šiauliečius. Jų profesijos ir amžiaus grupės labai skirtingos – nuo verslininkų, valstybės tarnautojų iki studentų ar senjorų. Į skyrių įstojo nemažai buvusių Šiaulių miesto savivaldybės tarnautojų.

Skyriaus pirmininkas pasidžiaugė, kad tokia įvairovė reiškia, jog politikai atstovaus įvairių socialinių grupių interesams.

„Visada svarbiausi yra žmonės, todėl matydamas ir žinodamas susirinkusių žmonių veiklą ir potencialą tikiu suburtos komandos stiprybe ir galimybėmis“, – sakė D. Griškevičius.

Nauja politinė organizacija mieste tikisi aktyviau įtraukti gyventojus į miesto visuomeninį ir politinį gyvenimą.

„Politika yra dialogas, tad noriu paskatinti šį dialogą kurti kartu mūsų mieste. Kiekvienas šiaulietis turi pareigą ir teisę prisiimti atsakomybę už savo miesto ateitį“, – pratęsė Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys ir skyriaus pirmininko pavaduotojas Malik Agamalijev, šiuo metu atstovaujantis šiauliečiams miesto Taryboje su mero A. Visocko komanda.

Stojantiems į partiją yra keliamas nepriekaištingos reputacijos reikalavimas. Anot D. Griškevičius, tai yra labai svarbu, todėl teko kai kam padėkoti ir atsisakyti priimti į skyrių, nes turėta viešos informacijos apie dalyvavimą teisminiuose procesuose korupcinėse bylose.

Seimo narys sakė, kad artėjant savivaldos rinkimams kandidatas į miesto merus dar neišrinktas – partijoje dar bus patvirtinta kandidatų kėlimo tvarka.

Visoje šalyje partija „Vardan Lietuvos“ turi apie 3 tūkstančius narių. Partijos pirmininku išrinktas Saulius Skvernelis, o D. Griškevičius yra vienas iš jo pavaduotojų.