Šiaulių kolegijos studentas įvertintas Prezidentų vardine stipendija

Asmeninė nuotr.
Tadui Jonaičiui, Šiaulių valstybinės kolegijos trečiojo kurso studentui, už akademinius pasiekimus ir visuomeninę veiklą skirta Prezidento Jono Žemaičio stipendija.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė 2022–2023 studijų metų Prezidentų vardinių stipendijų laureatus. Tarp jų yra Tadas Jonaitis, Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) Verslo ir technologijų Statybos studijų programos trečiojo kurso studentas.

Jam skirta Prezidento Jono Žemaičio (inžinerijos mokslų studijų krypčių ir technologijos mokslų studijų krypčių grupės) stipendija.

Iš viso 28 šalies aukštųjų mokyklų studentai įvertinti už puikius akademinius pasiekimus įvairiose studijų kryptyse.

T. Jonaičio pasiekimai įvertinami nebe pirmą kartą. Tarptautiniame konkurse „Jaunasis statybos inžinierius 2021“ jis pelnė pirmąją vietą. Skaitė pranešimą 2021 metų gegužę vykusioje tarptautinėje studentų mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“ ir konferencijos darbų leidinyje publikavo straipsnį „Vertikaliųjų šiluminių tiltelių laikančiųjų konstrukcijų sandūrose tyrimas“. Tais pačiais metais ŠVK renginyje „S.V.A.K.O. apdovanojimai 2020–2021: metų ryškiausieji!“ jis buvo nominuotas „Metų proveržiu“.

Šiais metais Tadas buvo apdovanotas pirmąja Šiaulių UNESCO klubo įsteigta vardine Kazimiero Šavinio premija, skirta jaunų ir perspektyvių Šiaulių regiono mokslininkų, menininkų ir kitų aktyvių asmenų veiklai skatinti.

Tadas atranda laiko ir kitoms veikloms. Garsina savo gimtojo Pakruojo vardą kaip brazilų džiudžitsu imtynių meistras (klubas „Skorpionas-BJJ“), yra Lietuvos čempionato I–III vietų prizininkas.