S. Skvernelis: K. Mažeika turėtų įvertinti savo komandos veiksmus

ELTA nuotr.
Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Mažeika turėtų įvertinti savo komandos veiksmus formuluojant, pasak ministro pirmininko, žalingą sprendimą dėl medžioklės lankais įteisinimo.

„Aš apie ministrą tikrai nenoriu kalbėti, kad (jo – ELTA) atsakomybė, bet galbūt tie, kas tokius sprendimus formulavo, pasvarstys apie politinę atsakomybę. Ministras turėtų įvertinti savo komandos veiksmus ir šio žalingo sprendimo priėmimo aplinkybes“, – Seime žurnalistams antradienį sakė S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovas ir toliau laikosi pozicijos, kad sprendimas įteisinti medžioklę lankais buvo padarytas gerokai iš anksto, per greitai. Pasak S. Skvernelio, tai yra neišdiskutuotas, perteklinis ir nereikalingas sprendimas.

„Tikrai šiandien, manau, mes turime ir aiškią visuomenės nuomonę, kad šis medžioklės būdas nėra tinkamas, nėra priimtinas“, – teigė ministras pirmininkas.

„Dalį tokių argumentų išsako ir patys medžiotojai, nes toks medžioklės būdas reikalauja ypatingo pasirengimo, ir klaidos tikimybė, kuri galėtų sužaloti žvėrį, yra pakankamai didelė, taip teigia specialistai“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad „valstiečių“ partijai priklausantis K. Mažeika pastarąją savaitę pasirašė medžioklę miškuose lankais nuo 2022 m. įteisinantį įsakymą. Toks ministro sprendimas sukėlė visuomenės pasipiktinimą. Ministro sprendimą sukritikavo ir premjeras S. Skvernelis, ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. Pirmadienio vakarą K. Mažeika pareiškė, kad kritikos sulaukusį įsakymą ketina peržiūrėti ir jau yra pavedęs šį punktą išbraukti.

Komentarai

Emilija     Ant, 2020-05-12 / 11:20
Kuo pasižymi sėkmingas žmogus? – Sėkmingas žmogus turi daug kantrybės. Kodėl ateistas neatranda Dievo? – Nes Dievas tyli. Jo tylėjimas tai Kantrybės vandenynas. Bet kartais tereikia mestelėti akmenuką ir pakyla Cunamis. Taip ir čia – jei nesi išmintingas, tai tikėkis visko
Juokinga,     Ant, 2020-05-12 / 14:28
prie ko čia jo komanda? Ar jis yra neįgalus ir jo parašas netikras? Jis atsakingas už visos ministerijos darbą. O Skvernelis atrodo visai kaip juokdarys.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.