Nukeliami garažai iš Rėkyvos pakrantės

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Metaliniai garažai iškeliauja iš Rėkyvos ežero pakrantės.
Šiaulių miesto savivaldybės administracija kaip tarė, taip ir padarė. Vakar padėjo nukėlinėti metalinius garažus, neteisėtai stovinčius prie Rėkyvos ežero. Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis atkreipė dėmesį, kad garažų savininkai kelis kartus buvo raginti nusikelti statinius. Paskutinis terminas buvo spalio 1-oji.

Direktorius pripažino, kad dalies garažų savininkų nustatyti nepavyko. Metaliniai garažai išvežami į „Busturo“ teritoriją ir bus laikomi ten protingą laikotarpį, kokį apibrėš teisininkai. Anot A. Bartulio, jei vėliau atsiradę savininkai turės pretenzijų dėl nukeltų garažų, tai Savivaldybė turės jiems pretenzijų dėl nukėlimo kaštų apmokėjimo.

„Tai signalas 1 ir 3 metalinių garažų bendrijoms“, – perspėjo Administracijos vadovas.

Jis priminė, kad 1-oji bendrija turėjo daugiau nei metus laiko nusikelti garažus. Tai jie turi padaryti iki šių metų pabaigos ir terminai pratęsiami nebebus.

3-ojoje bendrijoje 300 šimtai garažų nukelti, tačiau kiti, pasak A. Bartulio, yra dėl esą neprivalomo nukėlimo klaidinami bendrijos pirmininko, nors jis pralaimėjo teismus.

Direktorius informavo, jog šiuo metu Nacionalinė žemės tarnyba nenukeltų garažų savininkams administracinių pažaidimų protokolus, gali laukti baudos.