Išrinkti kaimynų kaimynai

Šiaulių apskrities policijos bendruomenės pareigūnų surengtas konkursas „Kaimynų kaimynas“ baigėsi.
Europos kaimynų dienos proga policija paskelbė konkurso nugalėtojus. Tai trys daugiausiai palaikymo, šiltų komentarų bei atsiliepimų sulaukę dalyviai: Romualdas Juodis, Danutė Pikelienė ir Valdas Bieliunas.

Šiaulių Tilžės gatvės 29a namo gyventojas R. Juodis kaimynų apibūdinamas kaip bendrijos siela, tvarkdarys ir aplinkos puoselėtojas.

Kuršėnų miesto, Daugėlių mikrorajono gyventoja D. Pikelienė kaimynų apibūdinama kaip rūpestinga, nuoširdi, veikli ir visada padedanti.

Šiaulių Rajono „Toločių“ sodų bendrijos narį V. Bieliuną kaimynai vadina bendruomenės varikliuku, organizatoriumi. Tai pozityvus bei visad energingas kaimynas

Anot konkurso rengėjų, šie žmonės apdovanoti ne už vienkartinį poelgį, o už nuolat demonstruojamą bendruomeniškumą, pilietiškumą ir draugiškumą.️

Policijos nuotr.

1 1 1

Paskutinis gegužės penktadienis yra visoje Europoje minima Kaimynų diena, skirta kaimynų bendravimui ir solidarumui skatinti. Romualdą Juodį, Danutę Pikelienę, Valdą Bieliuną kaimynai įvardijo kaip veikliausius ir padėti visada pasirengusius žmones.