E. Misiūnas ir G. Surplys dirbs politinio pasitikėjimo tarnautojais

Mariaus Morkevičius (ELTA) nuotr.
Buvęs vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.
Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad iš pareigų patraukti buvę žemės ūkio ministras Giedrius Surplys ir vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas toliau darbuosis politinio pasitikėjimo tarnautojais.

"Nėra ką čia slėpti – tai tiek Eimutis Misiūnas, tiek Giedrius Surplys nori toliau tarnauti valstybei, ir mes rasime pozicijas, kur galėtume išnaudoti jų gebėjimus, kompetenciją", – ketvirtadienį prieš Seimo neeilinės sesijos posėdį žurnalistams sakė S. Skvernelis.
Jis nedetalizavo, kokius tiksliai postus užims G. Surplys ir E. Misiūnas.
"Tai bus politinio pasitikėjimo pareigybės", – pridūrė S. Skvernelis, vis dėlto atskleidęs, kad atsakomybės sritys bus kitos, nei buvę ministrai užėmė iki pasitraukimo iš Ministrų kabineto.
Jeigu kitas pasitraukęs ministras – buvęs Susisiekimo ministerijos vadovas Rokas Masiulis pageidaus, vieta dirbti valstybės tarnyboje jam atsiras, sako premjeras.
"Tas pats pasiūlymas yra ir jam. Jis dabar atostogauja, jeigu jis išreikš vieną ar kitą valią, tai irgi bus pasielgta lygiai taip pat", – sakė S. Skvernelis.
ELTA primena, kad atnaujintoje XVII Vyriausybėje susisiekimo ministrą R. Masiulį pakeitė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovas Jaroslavas Narkevičius. Vidaus reikalų ministrą E. Misiūną – taip pat LLRA-KŠS atstovė Rita Tamašunienė, o žemės ūkio ministrą Giedrių Surplį – "socialdarbietis" Andrius Palionis.
 

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Buvęs žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.