Vairuotojas greitį viršijo 74 kilometrais

Policijos nuotr.
166 kilometrai per valandą – tokiu greičiu lėkė ir policijos ženklais nežymėto automobilio buvo pričiuptas neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis BMW520.
Vykdant prevencinę priemonę, kelyje Kuršėnai-Mažeikiai, skiriamaisiais ženklais nepažymėtu tarnybiniu automobiliu Telšių apskrities kelių policijos pareigūnai užfiksavo dideliu greičiu lekiantį automobilį BMW 520. Automobilio vairuotojas važiavo 166 kilometrų per valandą greičiu, kai leistinas greitis toje kelio atkarpoje – 90 kilometrų per valandą.

Sustabdžius automobilį, pastebėta, jog 34 metų vairuotojas neblaivus. Jam nustatytas 1,13 promilės girtumas. Vyras vairavo automobilį ne tik būdamas neblaivus, tačiau ir neturėdamas teisės vairuoti.

Asmuo ne kartą baustas už tai, kad vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti. Dėl pastarojo įvykio vyrui ir vėl surašytas protokolas.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ir toliau intensyviai kontroliuos eismo dalyvius, į pagalbą pasitelkdami ne tik tarnybinius automobilius, bet ir sezoną pradėjusius policijos motociklus.