Šiaulietis vagis grobio ieškodavo Radviliškyje

Policijos nuotr.
Policijos žiniomis, ilgapirštis dvirates transporto priemones rasdavo gyventojų rūsiuose ir namų laiptinėse. Dykai gavęs – pigiai parduodavo.
Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė dviračio vagystėmis Radviliškio gyventojus terorizavusį asmenį. Jis netrukus stos prieš teismą.

Kovo antroje pusėje Radviliškio rajono policija sulaukė pranešimų apie dviračių ir elektrinių paspirtukų vagystes iš sandėliukų bei namų laiptinių. Iš viso nukentėjo septyni miesto gyventojai.

Vagysčių autorių policijai padėjo išaiškinti vienos nukentėjusiosios sūnus.

Sužinojęs, kad, įsibrovus į jo motinos sandėliuką, buvo pavogtas dviratis, vyras nusprendė panaršyti internete, ir viename portale aptiko skelbimą su nuotrauka apie parduodamą dviratį. Jis buvo lygiai toks pats, koks pavogtas iš jo motinos.

Vyras susisiekė su pardavėju ir pareiškė norą dviratį įsigyti. Sutaręs su pardavėju susitikti vienoje Kauno degalinėje, jis informavo policijos pareigūnus.

Kauno pareigūnai sulaikė dviratį atgabenusį pardavėją ir informaciją perdavė Radviliškio tyrėjams.

Tačiau paaiškėjo, kad tai – ne sandėliukuose šeimininkavęs asmuo.

Tyrimo metu nustatyta, kad pardavėjas dviratį, kuris į Kauną buvo atgabentas maršrutiniu autobusu, pats buvo ką tik nusipirkęs internetu. Pareigūnams pavyko nustatyti jo siuntėją. Tai – 23 metų Šiaulių gyventojas.

Vagyste įtariamo asmens biografija turtinga teistumais už sukčiavimą, vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis.

Kadangi pavasarį dviratis yra paklausi prekė, tad šiaulietis surezgė planą pasipelnyti, prekiaudamas vogtais radviliškiečių dviračiais.

Autobusu atvykęs į Radviliškį ir vaikštinėdamas po jį, jis, nutaikęs progą, patekdavo į gyvenamųjų namų rūsius ir, nudaužęs sandėliukų spynas, išsivarydavo dviračius. Grobį autobusu parsiveždavo į Šiaulius.

Po kelių dienų interneto skelbimų portaluose vaikinas paskelbdavo apie pigiai parduodamus dviračius ir juos parduodavo, pirkėjus sugundydamas kainą. Štai, du dviračius, kurių vertė – 560 eurų, jis pardavė už – 140 eurų.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.