Girtam vairuotojui padėti atvyko girtas vairuotojas

Policijos nuotr.
Alkoholio matuoklis atskleidė tiesą: abiejų transporto priemonių vairuotojai neblaivūs.
Girto vairuotojo vairuoto automobilio išgabenti atvykęs autovežio vairuotojas taip pat buvo girtas – tokią kuriozinę situaciją kelyje užfiksavo Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Vieną ankstyvą rytą, po penktos, į Akmenėje patruliuojančių pareigūnų akiratį pakliuvo „Peugeot“ markės automobilis, kuris, pamatęs policijos ekipažą, staiga pasuko į neveikiančią degalinę. Apimti įtarimų, pareigūnai pasivijo ir automobilį sustabdė, o jame išvydo du Ukrainos piliečius.

Prie vairo sėdėjo teisės vairuoti neturintis 33 metų vyras, kuriam nustatytas 1,46 promilės girtumas. Keleivio vietoje sėdėjo automobilio savininkas. Paaiškėjo, kad transporto priemonė, kuria abu vyrai keliavo, nėra įregistruota.

Dėl pažeidimų automobilį „Peugeot“ vairavusiam ukrainiečiui pradėta administracinė teisena, o transporto priemonę nuspręsta konfiskuoti.

Į įvykio vietą buvo iškviestas automobilių pervežimo paslaugas teikiantis transportas, tačiau ir jo vairuotojas pareigūnams pasirodė kiek įtartinas, buvo panašu, kad vyriškis arba negaluoja, arba yra apsvaigęs. Paklaustas apie savijautą, jis atsakė besijaučiantis prastai, tikino esąs peršalęs. Vis dėlto pareigūnai nutarė įsitikinti, ar prastai vyriškio savijautai įtakos neturi galbūt suvartotas alkoholis.

Netrukus pareigūnų įtarimai pasitvirtino – patikrinus alkotesteriu, 44 metų autovežio vairuotojui nustatytas 1,29 promilės girtumas.

Už tai, kad vairavo būdamas neblaivus, vyrui taip pat pradėta administracinė teisena. Konfiskuoto automobilio nugabenimui teko ieškoti dar vieno vairuotojo.