Santaros klinikų Kraujo centras skubiai prašo pagalbos

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santaros klinikų kraujo centre kritiškai trūksta visų kraujo grupių kraujo. Vien VUL Santaros klinikų pacientams per dieną perpilama daugiau kaip 200 vnt. įvairių kraujo komponentų. Pagalbos laukia patys įvairiausi pacientai.

Kraujo perpylimas reikalingas ligoniams, praradusiems didelį kraujo kiekį chirurginių operacijų metu, nelaimingų atsitikimų, avarijų metu, dėl patirtų traumų, komplikuoto gimdymo ir t. t. Taip pat kraujo perpylimas skiriamas kraujo ligomis ir vėžiu sergantiems pacientams bei specialius poreikius turintiems pacientams (onkohematologiniams, po transplantacijų, naujagimiams ir vaikams).

Prašoma skubios gyventojų pagalbos – atvykti ir padovanoti pacientams trūkstamo kraujo.

VUL Santaros klinikų Kraujo centras įsikūręs Santariškių g. 2, Vilnius. Registruotis reikėtų www.tavokraujas.lt arba telefonais 867600078, 868862707.
 

Komentarai

Centras    Tre, 2019-11-13 / 09:48
jus mums padovanokit,o mes jau mokesim ta chaliava krauja nabagams prakalti penkeriopa kaina.Ale tais baisiais sovietu laikais donorui duodavo talona geroj valgyklos ir tvirtu tada 10 rubliuku,o dabar-spyga taukuota.....
Genovaitė    Tre, 2019-11-13 / 11:37

In reply to by Centras

Kol galėjau kraujo duoti, tai esu atidavusi kokius 10 litrų nemokamai ir niekada nekildavo tokių minčių kam jis atiteks, mokės už jį kas ar kam - nematau jokios prasmės ir aiškintis.
zzzz    Pir, 2019-11-18 / 12:15
Kazkada per tv naujienuose ir internete informacija kad musu kraujas buvo parduotas vokieciams , nu tai dar po tokiu dalyku tiketis manau nebera verta kad kas eis ir dalins savo krauja .

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.