„Vilnius Cup“ čempionėmis tapo turnyro favoritės

Sauliaus ČIRBOS nuotr.
Justina Mikulskytė (kairėje) ir Akvilė Paražinskaitė Vilniuje vykusio ITF World Tennis Tour serijos dvejetų turnyre pelnė antrąją vietą.
Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkė Dea Herdzelas (WTA-405) tapo „SEB arenoje“ Vilniuje vykusio „ITF World Tennis Tour“ serijos turnyro nugalėtoja. Pirmoji turnyro raketė finaliniame susitikime, tetrukusiame 50 minučių, 6:2, 4:0 įveikė Rusijos tenisininkę Anželiką Isajevą (WTA-769). Esam šiam rezultatui rusė pasitraukė iš mačo dėl patirtos traumos.

Dvejetų turnyro nugalėtojomis taip pat tapo aukščiausią reitingą turėjusios tenisininkės – rusės Jekaterina Makarova ir Anna Morgina. Finale jos po įtemptos ir permainingos kovos 6:2, 3:6, 10:2 įveikė Justiną Mikulskytę ir Akvilę Paražinskaitę.

Geriausiai iš Lietuvos tenisininkų vienetų turnyre pasirodė Iveta Dapkutė (WTA-994), nužygiavusi iki varžybų pusfinalio. Šiaulietė jame 1:6, 4:6 nusileido D. Herdzelas.

„Vilnius Cup“ prizų fondą sudarė 15 tūkstančių JAV dolerių.

Kitą savaitę „SEB arenoje“ Vilniuje vyks vienas iš didžiausių šių metų sporto renginių Lietuvoje – Billie Jean King taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybos, kuriose dėl dviejų bilietų į aukštesnę šio turnyro grupę kovos 22 valstybių moterų teniso rinktinės. Birželio 14 dieną, pirmadienį, bus traukiami Billie Jean King taurės varžybų burtai, o antradienį komandos stos į pirmąsias dvikovas.