J. Mikulskytės sąskaitoje – jau 14 dvejetų titulas per profesionalės karjerą

Redakcijos archyvo nuotr.
Italijoje vykusiame teniso turnyre Justina Mikulskytė kartu su porininke Nika Radišič nugalėjo dvejetų varžybose. Tai – 14-as lietuvės titulas per profesionalės karjerą.
Italijoje vykusiame ITF serijos moterų teniso turnyre pirmoji mūsų šalies raketė 26-erių šiaulietė Justina Mikulskytė (WTA-286) ir jos porininkė slovėnė Nika Radišič laimėjo dvejetų varžybose. Finale lietuvė su slovėne per 1 valandą 51 minutę 4:6, 7:5 (10:7) įveikė ispanę Leyr Romero Gormaz bei olandę Arantx Rus.

Pirmajame sete lietuvė su slovėne pirmavo 4:3, bet tada pralaimėjo dvi iš eilės savo padavimų serijas. Antrajame sete jos du kartus išbarstė dviejų geimų persvarą (2:0, 2:2, 5:3, 5:5) ir nerealizavo lemiamo taško. Visgi vienuoliktajame geime J. Mikulskytė su N.Radišič laimėjo dar vieną varžovių padavimų seriją, vėl persvėrė rezultatą (6:5), o dvyliktajame geime laimėjo setą. Trumpo formato trečiame sete lietuvė su slovėne buvo atsilikusios tik epizodiškai (3:4). Tada jos spurtavo 4:0 ir nuo tada neleido varžovėms išlyginti rezultato.

J. Mikulskytei su N. Radišič atiteko 1437 JAV doleriai bei po 50 WTA dvejetų reitingo taškų. Lietuvei tai buvo 14 dvejetų titulas per profesionalės karjerą. Naujajame WTA dvejetų reitinge ji turėtų pasiekti sau rekordinę – 177 – vietą.

Iš vienetų varžybų lietuvė pasitraukė praeitą ketvirtadienį, kai aštuntfinalyje per 1 valandą 27 minutes 3:6, 3:6 pralaimėjo italei Nuriai Brancaccio (WTA-484). J.Mikulskytei atiteko 5 WTA vienetų reitingo taškai ir 408 JAV doleriai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 25 tūkstančiai JAV dolerių.