Klaudija Bubelytė apgynė Lietuvos teniso čempionės titulą

Alfredo PLAIDŽIO nuotr.
Šiaulietė Klaudija Bubelytė antrus metus iš eilės tapo Lietuvos teniso čempione.
Šiaulietė Klaudija Bubelytė antrus metus iš eilės tapo Lietuvos teniso čempione. Šeštadienį Vilniuje Bernardinų parke vykusiame finaliniame čempionato susitikime šiaulietė 6:4, 6:2 įveikė Patriciją Paukštytę.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo Nika Novikova.

Turnyro nugalėtojai, be atminimo dovanų, atiteko ir 583 eurų čekis. Antrosios vietos laimėtojos sąskaitoje – 364 eurai, o trečiosios – 218 eurų.

„2020 metais Klaudijos tapimas Lietuvos moterų teniso čempione, visiems buvo netikėtas, nes tada čempionate dalyvavo visos stipriausios šalies tenisininkės, o ji nebuvo minima tarp favoričių, – mintimis po Lietuvos teniso čempionato dalijosi Klaudijos treneris Šarūnas Kulnys. – Šiais metais pagrindinių varžovių kaip ir nebuvo, tad buvo svarbu psichologiškai apginti čempionės titulą. Iš pirmo žvilgsnio rezultatai atrodo lengvi, tačiau nei vienas mačas nebuvo lengvas. Visas varžybas teko žaisti, kai termometro stulpelis ant saulės rodė 40 laipsnių, tai pareikalavo labai daug jėgų, dėl karščio daug sportininkų net nebaigė varžybų. Klaudijai su visais sunkumais pavyko susitvarkyti. Savaitė buvo sunki, tačiau du titulai atperka visus vargus dideliuose karščiuose. Džiugu, kad Lietuvos moterų čempionės titulas dar vieneriems metams lieka Šiauliuose.“