U. Baikštytė iškovojo svarbią pergalę tarp suaugusiųjų

Asmeninė nuotr.
Kladne (Čekija) vyko „World Athletics“ Kontinentinio turo lengvosios atletikos varžybose rekordą moterų šuolių į aukštį rungtyje pagerino šiaulietė Urtė Baikštytė.

Antradienį Kladne (Čekija) vyko „World Athletics“ Kontinentinio turo lengvosios atletikos varžybos. Varžybų rekordą moterų šuolių į aukštį rungtyje pagerino šiaulietė Urtė Baikštytė. Juzefos Baikštienės auklėtinė trečiu bandymu peršoko 189 cm – Kladne tokį aukštį peršokti pavyko tik jai. Tai svarbiausia šiaulietės pergalė tarp suaugusiųjų jos karjeroje.

„Laimėti jausmas geras. Dvejas pastarąsias varžybas likau ketvirta, tai viduje buvo sukilęs pyktis, nelabai patiko man ta ketvirta vieta. Mačiau, kad šiandien dalyvauja stiprios varžovės, bet važiavau daryti gerą rezultatą. Jei tą padarai, automatiškai ir vieta būna aukšta. Džiaugiuosi, kad pagerinau varžybų rekordą“, – sakė U. Baikštytė.

Šį sezoną lengvaatletė jau tris kartus viršijo buvusį asmeninį rekordą: varžybose Graikijoje ji taip pat įveikė 189 cm, o Vengrijoje – 190 cm. Nuo 2018 metų geriausias šiaulietės pasiekimas buvo 187 cm.

„Progresas neatsirado iš niekur. Trejus metus negerinau savo asmeninio, buvo sunkus laikotarpis, daug traumų, dėl to dingo pasitikėjimas. Šiais metais sau pasakiau, kad nebėra laiko, nebesu jaunimo grupėje, reikia rezultato. Žinojau, kad pagerinsiu asmeninį rekordą ir žinau, kad tai nėra mano šio sezono lubos. Dabar šokau be trenerės, nešokau Lietuvoje, žiūrėsime, kaip seksis kitose varžybose“, – sakė Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras atletė U. Baikštytė.