Lengvaatlečiai sėkmingai tęsia sezoną

ŠLASC nuotr.
Trišuolininkė Dovilė Kilty trečią kartą iškovojo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurę.
Birželio 3–4 dienomis Palangos miesto stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos.

Šiaulių miesto komanda antrojoje miestų grupėje tapo čempione (27068 tšk.), aplenkusi Klaipėdos (20074 tšk.), Panevėžio (6422 tšk.) ir Alytaus (3412 tšk.) miesto komandas.

Net penki Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro atletai savo rungtyse pelnė aukso medalius.

3000 m bėgime triumfavo Robertas Vališauskas (treneris J. Beržanskis), nuotolį įveikęs per 8: minutes 12,75 sekundės ir pasiekęs asmeninį rekordą. LLAF taurę Robertas buvo laimėjęs ir pernai.

5000 m bėgimo rungties nugalėtoja tarp moterų tapo Lina Kiriliuk (tren. A. Kitanov, R. Razmaitė). Nuotolį ji įveikė per 16 min. 41,15 sek. ir pasiekė asmeninį rekordą.

Asmeninį rekordą pasiekė ir 400 m barjerinio bėgimo rungtyje dalyvavusi Gerda Kirkytė (J. Baikštienė) – 1 min. 1,65 sek. Ji iškovojo ne tik auksą, bet ir įvykdė Europos U18 čempionato normatyvą.

Trišuolio rungtyje sau lygių neturėjo Dovilė Kilty (tren. J. Tribienė), nušokusi 13,47 metro. LLAF taurę Dovilė laimėjo ketvirtą kartą.

1500 m bėgime nugalėtoja tapo Meda Repšytė (tren. A. Kitanov, R. Razmaitė) – 4 min. 45,14 sek.

Sidabro medaliais džiaugėsi 3000 m bėgime rungtyniavęs Justinas Beržanskis (tren. D. Šaučikovas) – 8 min. 19,92 sek., 5000 m bėgę Evelina Miltenė (tren. J. Beržanskis) – 18 min. 8,33 sek., ir Aurimas Rimkus (tren. D. Šaučikovas) – 15 min. 16,97 sek.

1500 m bėgime trečiąją vietą pelnė Aurika Balsytė (tren. J. Beržanskis) – 4 min. 47,40 sek. Du bronzos medalius iškovojo Faustas Marcinkevičius (tren. J. Beržanskis) – 1500 m bėgime (4 min. 6,26 sek.) ir 3000 m bėgime (8 min. 46,72 sek.). 100 m barjerinio bėgime trečia finišavo Marija Fausta Rimkevičiūtė (L. Roikienė) – 14,81 sekundės.