Šaulė R. Bučinskytė iškovojo sidabrą

Parateam Lietuva nuotr.
Raimeda Bučinskytė (kairėje) šaudyme į taikinį iš 10 metrų pneumatiniu pistoletu iškovojo antrąją vietą.
Lietuvos šaulė Raimeda Bučinskytė Serbijoje vykusiame „Grand Prix“ serijos varžybų etape iškovojo sidabro medalį. Šiaulietė finišavo antra P2 pratime – šaudyme į taikinį iš 10 metrų pneumatiniu pistoletu.

„Finale sekėsi geriau nei atrankos varžybose, nes buvau alkanesnė tikrąja to žodžio prasme. Šaudyme yra daugybė niuansų, tarp jų svarbi ir mityba, taigi, per gausūs pusryčiai gali atsiliepti taiklumui. Finalas vyko popiet, taigi nedidelis alkio jausmas buvo tik į naudą, pagerėjo koncentracija.

Esu patenkinta savo pasirodymu. Dėl pirmos vietos kovoti šįkart galimybių nebuvo, nes auksą pelniusi varžovė parodė maksimumą – pagerino ir asmeninį, ir pasaulio rekordus. Esu laiminga dėl sidabro, tai įrodo, kad galiu ne tik būti finale, bet ir kovoti dėl apdovanojimų“, – „parateam.lt“ pasakojo šaulė.

Šis sidabro medalis – viena svarbiausių Raimedos karjeros pasiekimų. „Grand Prix“ serijos varžybų apdovanojimą mūsų šalies sportininkei prieš kelis metus pavyko iškovoti kaimyninėje Lenkijoje. Šiais metais Europos čempionate R. Bučinskytė užėmė aukštą penktąją vietą.