S. Kulikausko turnyre sėkmė lydėjo Šiaulių miesto ir rajono sportininkus

Vidmanto BUDRAIČIO nuotr.
Šiaulių rajono sporto mokyklos imtynininkės X tarptautiniame pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko sambo turnyre iškovojo aštuonis apdovanojimus.

Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko X tarptautinis pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko sambo turnyras, kuriame varžėsi 147 dalyviai iš penkių šalių: Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Lenkijos ir Olandijos.
Šiaulių rajonui turnyre atstovavo 14 sportininkių ir net 8 tapo prizininkėmis. Skaistė Novikova ir Rūta Bukaitytė tapo nugalėtojomis. Skaistė pripažinta ir viena techniškiausių žaidėjų Antrąsias vietas pelnė Ema Dajoraitė ir Brigita Rudzinskaitė. Trečios vietos medaliais apdovanotos Viktorija Savickaitė, Silvita Novikova, Deimantė Kalikaitytė ir Andrėja Jonušaitė.
Imtynininkes treniruoja Vidmantas Budraitis.
Neblogai sekėsi ir šeimininkams šiauliečiams, trenerių Santos Pakenytės ir Stanislovo Kulikausko auklėtiniams.
Ausko medaliu pasipuošė Laura Linkutė, sidabro – Matas Jaugelis, Pijus Gilys ir Ignas Petkus, bronzos – Ferdinandas Jankauskas.