Pirmąjį „Spark Energy A lygos“ ratą šiaulietės užbaigė lygiosiomis

fkgintra.lt nuotr.
Su kamuoliu „Gintros“ saugė Hannah DeBose.
Čempionių titulą ginanti Šiaulių „Gintros“ komanda pirmąjį „Spark Energy moterų A lygos“ ratą užbaigė nepralaimėjusi, tačiau maksimalaus taškų skaičiaus surinkti nepavyko. Klampioje varžovių gynyboje įstrigusios šiaulietės penktojo turo rungtynėse išvykoje 1:1 (1:1) sužaidė lygiosiomis su Joniškio „Saned“ futbolininkėmis.

Pirmosios susitikimo minutės priklausė viešnioms iš Šiaulių. Iš karto varžovių aikštės pusėje įsitvirtinusios šiaulietės siekė pelnyti greitą įvartį, tačiau užduoties įgyvendinti nepavyko. Viena prieš vartininkę pabėgusi Vivian Ikechukwu galėjo išvesti komandą į priekį, bet Greta Lukjančukė žaidė užtikrintai ir atrėmė puolėjos smūgį.

Netrukus pavojingai joniškiečių vartininkės budrumą patikrino Eitvydė Partikaitė, bet kamuolys buvo numuštas už galinės linijos. Standartinių situacijų Lietuvos čempionėms išnaudoti nepavyko, o tuo tarpu kampinį prie mūsiškių vartų 27-ąją minutę „Saned“ žaidėjos pavertė kurioziniu įvarčiu – 0:1.

Po praleisto įvarčio Kalojano Petkovo auklėtinės dar labiau ėmė spausti varžoves jų baudos aikštelės prieigose. Vieną iš susikurtų progų išnaudoti pavyko – kairiuoju kraštu gynėją suklaidinusi V. Ikechukwu pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:1. Tai buvo antrasis Nigerijos rinktinės puolėjos įvartis šiame „Spark Energy A lygos“ sezone.

Po pertraukos šiauliečių sudėtyje įvyko korekcijų, tačiau jos apčiuopiamos naudos neatnešė. Nuvylusiame antrajame kėlinyje „Gintros“ žaidėjos strigo sutankintoje varžovių gynyboje ir pergalės išplėšti nepajėgė – 1:1.

Šiaulietės po šios pergalės su 13 taškų rikiuojasi pirmos, antroje vietoje su 9 taškais žengia Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“, trečioje – FK „Vilnius“.

Kitas „Spark Energy moterų A lygos“ rungtynes „Gintros“ komanda žais sekmadienį, gegužės 22 d., svečiuose prieš Kauno rajono FC „Hegelmann“ ekipą.

Šią savaitę startuoja sugrįžtančios Baltijos moterų futbolo lygos kovos. Šiaulių centriniame stadione šiandien 19 val. „Gintra“ priims Latvijos vicečempionę Uolainės SK „Super Nova“.