FA „Šiauliai“ namuose patyrė pralaimėjimą

FA „Šiauliai“ nuotr.
Namuose FA „Šiauliai“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Kauno Žalgirį“.
„Optibet A lygos“ 24 turo rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda turėjo pripažinti pastaruoju metu įsibėgėjančio ir į medalius nusitaikiusio „Kauno Žalgirio“ pranašumą rezultatu 0:3.

Pirmame kėlinyje abi komandos sukūrė nedaug šansų pasižymėti. Ernesto Pilypo smūgį galva atrėmė Deividas Mikelionis, o nuo Mohamedo Bahlouli bandymo apsigynė „Optibet A lygoje“ debiutavęs vartininkas Gustas Baliutavičius.

Vienintelis įvartis pirmame kėlinyje buvo pelnytas 41-ąją minutę: po pakelto kampinio Jasonas Noslinas galva pamušė kamuolį link Antono Fase, kuris efektingu smūgiu pelnė savo 4-ąjį įvartį per šešerias rungtynes.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ neužtruko padvigubinti rezultato – 55-ąją minutę po pakelto kampinio Nerijus Valskis taikliai mušė galva. Tai buvo pirmasis patyrusio puolėjo įvartis sugrįžus į Lietuvą.

Tašką šiame mače padėjo dar vienas po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjas. 82-ąją minutę Sethas Sincere sulaukė dėkingo perdavimo baudos aikštelėje ir taip pat atsidarė įvarčių sąskaitą.

Šiauliečiai galėjo sušvelninti rezultatą, bet gera proga nepasinaudojo Ernestas Pilypas.