Vyks futbolo turnyras Chaimo Frenkelio taurei laimėti

Artūro STAPONKAUS nuotr.
Iš kairės: Šiaulių miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas, Šiaulių apskrities žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis, Šiaulių apskrities futbolo federacijos prezidentas Gintautas Mirauskas ir restorano „Žemaitis“ atstovas Chackelis Karolis pristatė antrus metus iš eilės rengiamą futbolo turnyrą Chaimo Frenkelio taurei laimėti.
Spalio 8 dieną, šeštadienį, nuo 10 valandos Šiaulių miesto centriniame stadione vyks jau tradicija tampantis futbolo turnyras Chaimo Frenkelio taurei laimėti. Turnyrą organizuoja Šiaulių apskrities futbolo federacija, Šiaulių apskrities žydų bendruomenė, Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Šiemet turnyre dalyvaus 8 komandos: „ŠAFF-Makabi“, „Šiaulių metalo grupė“, „Bodesa“, „Sovli“, „Plieno fortas“, „Geoline“, Šiaulių miesto savivaldybės ir FA „Šiauliai“ bendruomenės komandos.

Pirmiausiai komandos sužais pogrupiuose, o po to kovos dėl nugalėtojų taurės. Atminimo dovanomis bus apdovanotos visos komandos, o trys stipriausio ekipos – dar ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigtomis taurėmis.

Po turnyro komandos rinksis restorane „Žemaitis“, kur stebės tiesioginę FA „Šiaulių“ ir Telšių „Džiugo“ A lygos rungtynių transliaciją.

Pirmasis futbolo turnyras Chaimo Frenkelio taurei laimėti buvo surengtas pernai rugsėjo pabaigoje. Tąkart dalyvavo keturios komandos. Geriausiai sekėsi Šiaulių futbolo grandų komandai, antra liko Šiaulių „Policija“, trečia – Šiaulių „Makabi“, ketvirta – ŠAFF komanda.

Šiaulių apskrities žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis sakė, kad futbolo turnyras buvo sumanytas pagerbti mecenatą verslininką Chaimą Frenkelį, kurio dėka Šiauliuose buvo pastatytas pirmasis futbolo stadionas. Jis buvo įsikūręs dabartinėje „Baltik Vairo“ teritorijoje.