Pergalių seriją šiaulietės pratęsė Gargžduose

fkgintra.lt nuotr.
Sužaidus 26 minutes tiksliu smūgiu varžovių vartininkę nuginklavo ir Šiaulių komandą į priekį išvedė Samantha Rosette.
„Spark Energy moterų A lygoje“ Šiaulių moterų futbolo komanda „Gintra“ išlieka nepraradusi taškų. Pergalingu keliu žygiuojančios daugkartinės šalies čempionės išvykoje šeštadienį užtikrintai 5:0 (3:0) nugalėjo trečią nesėkmę patyrusią Gargždų „Bangos“ vienuolikę.

„Gintrietės“ po trijų turų savo sąskaitoje turi 9 taškus, yra pelniusios 10 įvarčių ir praleidusios vieną. Ant kulnų čempionėms lipa gerai sezoną pradėjusi FK „Vilnius“ ekipa, kuri yra iškovojusi abi pergales.

Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse teko laukti pusę kėlinio. Sužaidus 26-ias minutes tiksliu smūgiu varžovių vartininkę nuginklavo ir komandą į priekį išvedė Samantha Rosette – 1:0. Gynėjai tai jau trečiasis įvartis „Spark Energy moterų A lygoje“. Amerikietė po įvartį pelnė visuose trijuose turuose.

Po praleisto įvarčio gargždiškės sutriko, o tuo pasinaudojusios viešnios iš Saulės miesto padvigubino skirtumą – tai pavyko padaryti įvarčių sąskaitą šiame sezone atsidariusiai Trudi Carter – 2:0. Jamaikietė dar iki pertraukos sugebėjo komandai suteikti triuškinantį pranašumą – 3:0.

Antrajame kėlinyje komandos vairininkas Kalojanas Petkovas rotavo sudėtį – nuo atsarginių žaidėjų suolo iškart po pertaukos kilo Koku Oluwadamilola. 63-ąją minutę aikštėje pasirodė Santa Lichareva, kuri pakeitė vos prieš minutę pirmuoju savo įvarčiu šiame sezone pasižymėjusią Neda Klezaitę. Dar kiek vėliau aikštėje pasirodė ir Saulutė Railaitė bei Deimantė Bikutė. Besibaigiant susitikimui S. Railaitė pasinaudojusi varžovių spragomis gynyboje pelnė penktąjį susitikimo įvartį – 5:0.

Kitas „Spark Energy moterų A lygos“ rungtynes šiaulietės žais kitą sekmadienį, gegužės 8 dieną, namuose prieš FK „Vilnius“ ekipą.