Pasipriešinti „Žalgiriui“ nepavyko

bcsiauliai.lt nuotr.
„Šiauliai-7bet“ su Kauno „Žalgiriu“ tik pirmajame kėlinyje žaidė taškas į tašką, vėliau favoritai atsiplėšė.
Sekmadienį Šiaulių arenoje vykusiose „Betsafe-LKL“ rungtynėse „Šiauliai-7bet“ 64:97 (19:21, 10:27, 21:22, 14:27) nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Antano Sireikos auklėtiniai favoritams į atlapus kibo tik pirmajame kėlinyje, kurio pabaigoje šiauliečiai dar pirmavo 19:18. Vis dėlto per antrąjį ketvirtį „Žalgirio“ pranašumas abejonių nepaliko.

Žalgiriečiai prieš ilgąją pertrauką spurtavo 21:4 bei atsiplėšė 48:29. Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo varžovų triuškinimą pabėgdami į priekį 56:31.

Paskutiniajame ketvirtyje „Šiauliai-7bet“ stebuklų nesukūrė, o dar labiau savo pranašumą padidinęs „Žalgiris“ iškovojo didžiausią sezono pergalę.

Visgi žalgiriečiai neapsiėjo be nuostolių. Antrojo kėlinio pabaigoje greitos atakos metu Emmanuelis Mudiay mėgino atlikti dėjimą, tačiau gavo Donato Sabeckio bloką ir skausmingai nusileido ant parketo. Gynėjas ir vienas komandos lyderių patyrė kelio traumą ir rungtynių tęsti negalėjo. Iki traumos jis spėjo pelnyti 11 taškų.

Kauno komanda Šiauliuose vertėsi ir be traumuotų Joffrey Lauvergne'o, Pauliaus Jankūno ir Janio Strelnieko, o ant parketo taip pat nepasirodė Nielsas Giffey.

„Šiauliams-7bet“ Jonathanas Elmore'as pelnė 16 taškų, Martynas Varnas – 12, Isaiahas Armwoodas – 10.

„Žalgiriui“ Tyleris Cavanaugh pelnė 15 taškų (14 atk. kam.), Lukas Lekavičius – 14, Karolis Lukošiūnas – 12.

„Pirmą kartą per dvejus metus mūsų arenoje susirinko tiek žiūrovų, galbūt žaidėjai atpratę nuo tokių emocijų. Komanda sudegė emociškai, psichologiškai. Daugiau neturiu ką kaltinti. Vyrai perdegė“, – apgailestavo „Šiaulių“ vairininkas Antanas Sireika.