Lietuvos tenisininkės nugalėjo Nigerijos rinktinę

Sauliaus ČIRBOS nuotr.
Antrajame vienetų susitikime antradienį pajėgiausia Lietuvos žaidėja Justina Mikulskytė be didesnio vargo per kiek daugiau nei valandą nugalėjo pirmąją Nigerijos raketę Barakat Oyinlomo Quadre.
Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo pirmąją pergalę „SEB arenoje“ Vilniuje vykstančiame Billie Jean King taurės (buv. „FedCup“) turnyro III grupės Europos-Afrikos zonos turnyre.

Pirmajame C grupės susitikime lietuvės jau pirmauja 2-0 ir užsitikrino pergalę prieš Nigerijos komandą.

Antrajame vienetų susitikime antradienį pajėgiausia Lietuvos žaidėja Justina Mikulskytė (WTA-543) be didesnio vargo per kiek daugiau nei valandą 6:2, 6:1 nugalėjo pirmąją Nigerijos raketę Barakat Oyinlomo Quadre (WTA-955).

Pirmajame vienetų susitikime Iveta Dapkutė (WTA-983) po atkaklios kovos 4:6, 6:2, 6:4 įveikė Adesuwą Osabuohien.

Lietuvos rinktinei, kurią treniruoja Edita Liachovičiūtė, taip pat atstovauja Akvilė Paražinskaitė, Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė.

K. Bubelytė ir P. Paukštytė žais nieko nebelemiantį dvejetų mačą su A. Osabuohien ir B. O. Quadre.

C grupėje lietuvės dar žais su Kosovo rinktine.

Billie Jean King taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybos Vilniuje vyksta be žiūrovų. Visos Lietuvos komandos kovos yra tiesiogiai transliuojamos Lietuvos teniso sąjungos „Facebook“ paskyroje bei kai kuriose kitose platformose.

Turnyro dalyvauja 21 šalies komandos, suskirstytos į šešias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks grupių nugalėtojos. Dvi stipriausios turnyro komandos iškovos kelialapius į II grupę.