Istorinė J. Poliakaus pergalė

Asmeninio albumo nuotr.
Absoliutus Lietuvos čempionas Justas Poliakus tapo ir absoliučiu Europos čempionu.
Santa Susanoje (Ispanija) vykusiame Europos kultūrizmo 52-ajame čempionate (varžybos dėl pandemijos iš pavasario buvo nukeltos į rudenį) šiaulietis Justas Poliakus tapo absoliučiu čempionu.

Iš pradžių 28 metų klubo "Fortūna" atletas, kurį treniruoja Arūnas Vandys, pranoko visus varžovus kultūrizmo svorio kategorijoje iki 90 kg, o vėliau – ir kitų svorio kategorijų laimėtojus. Pernai Europos čempionate šiaulietis buvo ketvirtas, o savo debiuto metais (2017 m.) nepateko į 15-uką.

Medalius pelnė dar trys "Fortūnos" narės. Du apdovanojimus – sidabro suaugusiųjų ir bronzos jaunimo – bikinio rungtyje laimėjo Justė Tamašauskaitė. Sidabrą – Neda Silkinytė. Trečiąją vietą iškovojo Skirmantė Puzinaitė, rungtyniavusi sveikatos kategorijoje.

Visai šalia prizininkų pakylos (finišavo ketvirti) liko dar trys šiauliečiai: Ieva Keturakytė, Amandas Krivickas (abu – "Fortūna") bei tarp veteranų rungtyniavęs Remigijus Olišauskis ("Gylys").

Neseniai Kėdainiuose vykusiame Lietuvos čempionate J. Poliakus irgi laimėjo absoliutaus nugalėtojo titulą, kuris buvo antras toks per jo karjerą – laimėjo ir 2015 m.