Gargždų ir Šiaulių komandos išsiskyrė taikiai

Garždų „Banga“ nuotr.
Gargždų „Banga“ ir FA „Šiauliai“ (juodi geltoni) sužaidė lygiosiomis 0:0 ir pasidalijo po tašką.
Pirmajame kėlinyje ilgiau kamuolį kontroliavo svečiai, kurie išsiskyrė netaikliu Eligijaus Jankausko smūgiu pažeme, tačiau „Banga“ atakavo kiek pavojingiau.

Gargždų ekipa sukūrė aštresnį išpuolį kairiuoju kraštu – atakoje, kurioje dalyvavo Valdas Antužis, Darius Zubauskas bei Karolis Žebrauskas, pastarasis smūgiavo pro šalį.

Po pertraukos šiauliečiai buvo dar aktyvesni. Daugiau darbo turėjo pirmą kartą mačą starto sudėtyje pradėjęs vartininkas Mantas Bertašius, kuris apsigynė nuo E. Jankausko tolimo smūgio.

Kitoje aikštės pusėje geros galimybės neišnaudojo D. Zubauskas, vienu lietimu smūgiavęs virš vartų. „Bangos“ strategas Davidas Afonso suteikė šansą debiutuoti Justui Kerpei.

Gargždų ekipa po penkerių rungtynių turi 5 taškus ir rikiuojasi 8-oje vietoje. Šiauliečiai su 6 taškais žengia penkti.