FA „Šiauliams“ nepavyko prasibrauti į LFF taurės aštuntfinalį

LFF nuotr.
Prieš „Hegelmann LFF taurės“ antrojo etapo rungtynes komandos įsiamžino su Lietuvos futbolo šimtmečio bei Ukrainos vėliavomis.
Sužaistos „Hegelmann LFF taurės“ antrojo etapo rungtynės, po kurių dėl trofėjaus kovoti liko 16 komandų.

Praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje buvo minimas Lietuvos futbolo šimtmetis, tad komandos prieš rungtynes įsiamžino su Lietuvos šimtmečio bei Ukrainos vėliavomis, taip parodydamos solidarumą su šia šalimi vykstančio karo akivaizdoje.

Po antrojo etapo savo kovas dėl trofėjaus baigė dvi A lygos komandos, tiesa, jos pralaimėjo ne žemesnių lygų ekipoms, o kitoms aukščiausio diviziono komandoms – Telšių „Džiugas“ rezultatu 1:3 nusileido dabartiniam taurės savininkui Vilniaus „Žalgiriui“, tuo tarpu FA „Šiauliai“ Vilniuje paskutinėmis mačo minutėmis dramatiškai 1:2 pralaimėjo „Riteriams“.

Kitos A lygos komandos žengė į kitą etapą, tačiau bene rimčiausio pasipriešinimo kiek netikėtai sulaukė Gargždų „Bangos“ klubas, kuris akistatoje prieš VRFS III lygos ekipą FK „Medžius“ kurį laiką turėjo vytis varžovus, tačiau galų gale perlaužė susitikimo eigą savo naudai ir iškovojo pergalę 2:1.

Solidų žygį taurėje toliau tęsia III lygos „Granito“ futbolininkai, kurie pirmame etape iškovojo pergalę 10:0, o antrame – apsukų nemažino ir net 8:0 susitvarkė su Kuršėnų „Ventos“ ekipa.

Toliau savo pasaką kuria „Atakos“ kolektyvas. Pirmame etape nugalėjęs varžovus iš Kelmės, šį kartą IV lygos klubas po dviejų mačo pabaigoje pelnytų įvarčių iš tolimesnės kovos eliminavo „Dembavos“ futbolininkus.

Vienoje iš porų prireikė ir baudinių serijos – ji buvo reikalinga dviejų LFF II lygos komandų akistatoje, kur Tauragės „Tauras“ baudinių serijoje eliminavo Vilniaus „Viltį“.

Aštuntfinalio etapo rungtynės turės bus sužaistos gegužės 17–18 arba 24–25 dienomis.