FA „Šiauliai“ pralaimėjo „Panevėžiui“

Futbolo akademijos „Šiauliai“ nuotr.
FA „Šiaulių“ futbolininkams nepavyko pranokti lygoje pirmaujančio „Panevėžio“.
Lietuvos vyrų futbolo „Optibet A lygoje“ pirmaujantis „Panevėžys“ 8-ojo turo mače Šiauliuose šeštadienį 3:0 (2:0) nugalėjo antrą kartą pralaimėjusius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Vos vieną įvartį iki šios akistatos praleidę šiauliečiai atliko pirmą pavojingesnį smūgį. Deividas Šešplaukis susikūrė sau erdvės, tačiau bandymas smūgiuoti į tolimąjį vartų kampą buvo netikslus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Panevėžys“ sugebėjo ryškiai perimti iniciatyvą – vis pastebimesnis buvo Elivelto. Būtent šis brazilas 30-ąją minutę taikliu smūgiu iš maždaug 18 metrų išvedė savo komandą į priekį.

Maža to, po 9 minučių po Jeffrey Sarpongo pakelto kampinio taikliu smūgiu galva pasižymėjo Nasko Milevas. Tai buvo pirmasis bulgaro įvartis naujame klube ir šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Po pertraukos čempionato lyderiai ir toliau demonstravo brandų žaidimą – 62-ąją minutę sėkmingai pakovojęs baudos aikštelėje kamuolį į vartus nukreipė Ariagneris Smithas.

Panevėžiečiai po šios pergalės savo sąskaitoje turi 20 taškų, o šiauliečiai su 10 taškų žengia penkti.